"Nie ma w tym desperacji" - oznajmiła 42-letnia aktorka. Jennifer Aniston jest od kilku miesięcy związana z kolegą po fachu, 40-letnim Justinem Theroux. "Jeśli to ma się stać, to się stanie" - dodała gwiazda komedii "Szefowie wrogowie".

Reklama

Aniston, niegdyś żona Brada Pitta, niechętnie wypowiada się na temat swojego nowego ukochanego. "Znienawidzicie mnie, jeśli powiem, że wolałabym nie opowiadać o moim związku?" - pytała gwiazda podczas wywiadu dla amerykańskiej edycji magazynu "Elle".

Przyjaciele gwiazdy nie są już jednak tak dyskretni. "Ich związek nabiera tempa, ale oboje wiedzą, że to, co czują do siebie jest wyjątkowe i inne niż ich dotychczasowe relacje" - wyjaśnił znajomy aktorki, która zyskała sławę dzięki roli Rachel w serialu "Przyjaciele".

Przyjaciół Aniston nie dziwi fakt, że aktorka zdecydowała się na dziecko z Theroux. "Jen nie była tak w nikim zakochana od czasu Brada" - powiedziała jedna z jej przyjaciółek.

Aniston i Pitt rozstali się 2005 roku po pięciu latach. Od tamtej pory aktorka spotykała się m.in. z aktorem Vincem Vaughnem i muzykiem Johnem Mayerem.