Krawaty na szkolnych korytarzach promuje w tym sezonie polska marka odzieżowa dla najmłodszych - Hot Oil.

"Najlepszy sposób na rozpoczęcie roku szkolnego, a jednocześnie podkreślenie wakacyjnej opalenizny, to klasyczna biała bluzka i czarne spodnie oraz... krawat. I to jest nasza propozycja nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczyn!" - mówi Dominika Rytwińska, Brand Manager w firmie Wójcik Fashion Group, do której należy Hot Oil.

Reklama

Hot Oil na rozpoczęcie roku szkolnego poleca odważnym dziewczynom krawat czarny, nieco niedbale przewiązany, odrobinę krótszy niż tradycyjnie w męskim wydaniu. Kto nie przekona się do tego elementu stroju, może też sięgnąć po białą elegancką tunikę i czarny, szeroki pas, podkreślający czarną rozkloszowaną spódnicę do kolan.

Rozpoczęcie roku szkolnego z Hot Oil w męskim wydaniu to klasyka, ale z charakterem, bez nudy. Biała koszula, czarne spodnie i fioletowy kardigan oraz fioletowo-grafitowy krawat. Dla zwolenników bardziej stonowanych barw, Hot Oil poleca białą koszulę - tegoroczne "must have" - i klasyczną, czarną marynarkę niedbale narzuconą na ramiona. Taki zestaw, uzupełniony szarymi spodniami sprawdzi się później również na niejednej akademii szkolnej.

Reklama

"Krawat to obecnie nieodłączny element każdego oficjalnego stroju. Dobrze dobrany sprawi, że będziemy wyglądać doroślej, ale nadal z młodzieżowym luzem. Pierwszy dzień w szkole jest dniem pełnym radości, okazją do spotkania kolegów, pochwalenia się opalenizną i wakacyjnymi przygodami, dlatego też krawat pełni tu funkcję nieco +zawadiackiego+ akcentu" - dodaje Dominika Rytwińska.

W kolekcji jesień/zima 2011 Hot Oil znaleźć można zarówno propozycje na oficjalne okazje, jak również stroje codziennie oraz ubrania do uprawiania zimowych sportów. Hot Oil jest polską marką odzieży dziecięcej istniejącą na rynku od 2002 roku.