Z taką inicjatywą wystąpili pracownicy Królewskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals, RSPCA). Funkcjonariusze w imię wyższej sprawy postanowili zapozować nago do kalendarza mającego pomóc w zbieraniu funduszy na ich organizację i szerzeniu świadomości na temat praw zwierząt.

Reklama

GOŁY PAN I JEGO PIES

Na części zdjęć występują oni w towarzystwie podopiecznych uratowanych podczas akcji RSPCA. Bo RSPCA zrzesza profesjonalnych i gruntownie przeszkolonych ratowników zwierząt, którzy zawodowo zajmują się ratowaniem naszych „braci mniejszych” z opresji. Nadzy funkcjonariusze w towarzystwie zwierząt? Reprezentanci organizacji od razu odganiają ewentualne „niesmaczne” skojarzenia. „Chcieliśmy zapewnić, że wszystkie pozy są pełne taktu i smaku. Chcieliśmy też zaprezentować kompetencje i umiejętności naszych funkcjonariuszy, stąd na zdjęciach pojawiają się akcje przeprowadzane w wodzie, na wysokościach, jak również z udziałem większych zwierząt, takich, jak na przykład konie” – opowiada starszy inspektor John Pollock.

KONIEC Z NAGIMI KOBIETAMI

Kalendarz w założeniu ma być jedyny w swoim rodzaju: oryginalny, dowcipny i jakże różny od znanych i popularnych kalendarzy, przedstawiających czy to zwierzęta czy modelki lub modeli w negliżu. A umięśnieni strażnicy mają stać się dla tychże interesującą alternatywą. Czy akcja odniesie sukces? Organizatorzy mają nadzieję, że tat i zapewniają, że są gotowi na więcej… „Jeśli kalendarze będą się sprzedawać jak świeże bułeczki, kto wie, na co zdecydujemy się w przyszłym roku?” – zastanawia się John Pollock.

_______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co kobieta może dać innej kobiecie w łóżku?
>>> Zobacz, jaką bieliznę nosi striptizerka
>>> Zobacz półnagie heroski w odważnej sesji