Inne
Reklama
Inne / Maksymilian Rigamonti

Gwiazdy w takiej odsłonie pokazały się na okładce wrześniowego „Twojego Stylu”.

Panie mają fryzury (pozornie) niedbale zaczesane i prawie niewidoczny makijaż. Tak mogłyby wyglądać, gdy wstają rano z łóżka lub przechadzają się po plaży. Wewnątrz numeru na podobnych zdjęciach dały się uwiecznić również Bogna Sworowska i Anna Maria Jopek.

Zdjęcia nawiązują prawdopodobnie do trzech gwiazd, które wystąpiły we francuskiej edycji „Elle”. Eva Herzigova, Monica Bellucci i Sophie Marceau zaprezentowały się na nich bez photoshopa, makijażu i w potarganych fryzurach.

Nie wszystkie polskie modelki z tej sesji protestują przeciw upiększaniu na siłę kobiecych wizerunków.”Operacje plastyczne przerażają. Bałabym się obudzić po narkozie i stracić siebie” – mówi Magda Cielecka, która lubi nawet nie malować się zbyt wyraziście. „Operacje plastyczne? Na razie nie dla mnie” – wtóruje jej Jopek. Ale Danuta Stenka ma łagodniejsze zdanie:” Operacja plastyczna jest dla ludzi. Dałam się namówić na makijaż permanentny. Genialna rzecz, nie znoszę się malować, a delikatna kreska na powiece sprawia, że >>oko jest<<. Kinga Rusin również. „Jeśli zmarszczka na czole zacznie mnie drażnić, sparaliżuję ją botoskem” – zapowiada prezenterka.

_____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jest słodki, soczysty i kobiety go kochają
>>> Tipsiary portret własny
>>> Masz bliznę po cesarce? Naklej na nią tatuaż