DOMINA

Reklama

Który facet nie marzy czasem o tym, by zostać zdominowanym? Na przykład przez stojącą nad nim, przyodzianą w lateks ostrą babkę z pejczem w dłoni? Lateks i pejcz możesz sobie darować - najważniejsze jest zbudowanie atmosfery. Zagraj dla niego nieugiętą władczynię. Dziś ty tu rządzisz, a on musi spełniać wszystkie twoje polecenia. Od tych najbłahszych ("nalej mi wina"), po mocniejsze ("wyliż mi stopy"). To, jak daleko się posuniesz, zależy tylko i wyłącznie od ciebie... A jeśli twój niewolnik nie spełni polecenia, musisz ukarać go klapsem...

W NIEWOLI

Całkowita utrata kontroli nad aktem seksualnym to niezwykłe doświadczenie. Zafunduj mu je koniecznie: zwiąż mu ręce, najlepiej za plecami i każ stanąć w bezruchu. Będzie zdany na łaskę i niełaskę twoich pieszczot. Obsypuj pocałunkami i pieść językiem każdy zakamarek jego ciała.

W CIEMNOŚCIACH

Mężczyźni to wzrokowcy. Pozbawienie ukochanego możliwości korzystania z tego zmysłu otworzy go na zupełnie nowe doznania. Zawiąż mu oczy nieprzejrzystą chustą i posadź, w pełni ubranego, na łóżku. Niech zupełnie nie wie, co się dzieje! Na pewno ciemność wyostrzy jego słuch, zacznij mu więc mruczeć do ucha, co masz ochotę z nim zrobić i jaką część jego garderoby zedrzesz z jego najpierw. Gdy już to uczynisz, opisuj, gdzie teraz dotykasz nią siebie. Nie przestawaj mówić do niego i powtarzaj grę dopóki nie rozbierzesz go do rosołu. Wtedy zerwij przepaskę i zaproś, by teraz on rozebrał ciebie.

TANGO ŁASKOTANGO

Mężczyźni nie znoszą łaskotek, ale te są zupełnie niepowtarzalne. Każ mu położyć się na brzuchu na łóżku i zacznij go łechtać delikatnymi i seksownymi przedmiotami -jedwabnym szalem, koronkową bielizną, sznurem pereł... Niech twoja wyobraźnia będzie nieograniczona. On niech zgaduje, jaki to przedmiot. Za trafną odpowiedź nagradzaj go pocałunkiem. Za błędną - klapsem.

BAJECZKA DO ŁÓŻECZKA

Pewnie z łezką w oku wspominacie czasy, gdy rodzice opowiadali wam bajeczkę do poduszki. Nie trzeba rezygnować z takich przyjemności - wystarczy je odrobinę zmodyfikować. Zasłoń mu oczy i roztocz przed nim wizję erotycznych przygód z nim w roli głównej. Opisz miejsce akcji - kolory, dźwięki, smaki, zapachy...Niech zostanie złożony w ofierze bogini miłości lubstanie na czele ogromnego haremu, a powolne z pozoru niewolnice przywiążą go szalami do łóżka...