Bary i restauracje to dla niektórych jedynie miejsca, gdzie można coś zjeść i wypić. Dla innych to prawdziwe pola bitew: tu bowiem meżczyzna zaprasza kobietę, którą chce zdobyć. Co barmani, którzy zza barowego blatu obserwują zakochane (lub właśnie się zakochujące) pary mogą powiedzieć o zachowaniu facetów i o tym, czy odniosą sukces w miłości? Jakie rady mają w związku z tym dla kobiet?

Reklama

STARE BARMAŃSKIE PRAWDY

Barmani twierdzą, że jeśli facet prosi barmana w swoim imieniu, aby zaserwował drinka kobiecie, to świadczy o tym, że jest niepewny siebie. To oczywiście niezbyt odkrywcze spostrzeżenie, ale prawda jest taka, że pewny siebie mężczyzna sam podchodzi do kobiety i proponuje jej drinka. A co najważniejsze - nie boi się odmowy. To lęk przed nią powoduje, że panowie wyręczają się barmanem.

Wiele mówi o facecie jego strój na randce. Barmani uważają, że mężczyzna, który poważnie myśli o kobiecie jest ubrany elegancko, a przynajmniej starannie. Obszarpane dżinsy i co gorsza - brudne buty świadczą dobitnie o tym, że taki typ zbytnio się nie wysila, by zdobyć kobietę.

Doświadczeni pracownicy baru mówią, że faceci często stosują małą zmyłkę, gdy chcą poznać kobietę. Otoż podchodzą do jej koleżanki. Realizują w ten sposób znaną zasadę, która mówi, że najpierw jest dobrze zyskać przychylność otoczenia swojej wybranki, by ona sama zaakceptowala faceta.

A, jeszcze jedno: prawdziwi faceci płacą za kobiety.

_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> W sukni ślubnej na imprezę rozwodową
>>> Nie masz pary? Zapłacisz podatek!
>>> Singiel, czyli persona non grata