Inne
Reklama

Byli na tyle znani, że ich miłosne przygody fascynowały im współczesnych. Skąd się wzięło upodobanie tych wielkich ludzi do bardzo, ale to bardzo młodych dziewczyn? Poznajcie ich historię.

GENIALNY PEDOFIL?

Inne

Najbardziej znanym wielbicielem nastolatek był nie kto inny, jak sam Charlie Chaplin. Oficjalnie biografowie podają, że komik był związany z czterema nieletnimi. Pierwszą z nich była niejaka Hetty Kelly, jego pierwsza prawdziwa miłość, jak się dziś uważa. Komik poznał ją gdy ta miała 15 lat, podobno nawet proponował jej ślub, ale Kelly nie odwzajemniała jego uczucia. Zmarła w 1921 roku podczas pandemii grypy.

Pierwszą żonę, Mildred Harris, Chaplin poznał w 1918 roku. On miał 29 lata, ona 16. Pobrali się w 1918 roku, ale niebawem rozwiedli. Zdaje się, że trafił swój na swego - aktor oskarżał Mildred o to, że brała udział w lesbijskich orgiach z pewną ukraińską aktorką, a ona zarzucała mu sadyzm seksualny.

Kolejna nastolatka trafiła w ramiona Chaplina w 1924 roku. Aktor tak intensywnie zaopiekował się 16-letnią Litą Grey, że ta zaszła w ciążę i chciał, nie chciał komik musiał się żenić. Ponieważ za związek z nieletnią groziło mu więzienie, aktor poślubił swoją wybrankę w tajemnicy w Meksyku. Ten związek także się rozpadł. Podobno relacja Chaplina i Grey zainspirowała Vladimira Nabokova do napisania głośnej powieści "Lolita". Po raz ostatni Chaplin związał się z nastolatką w 1943 roku. Wtedy 54-letni aktor ożenił się z 17-letnią Ooną O'Neill. Para doczekała się ośmiorga dzieci, w tym słynnej aktorki Geraldine Chaplin.GREAT BALLS OF FIRE

Tytuła największego przeboju gwiazdora oddaje jego upodobania seksualne. 23-letni Jerry Lee Lewis w 1957 poślubił swoją 13-letnią kuzynkę Myrę Gale Brown. Cała sprawa była trzymana w tajemnicy, aż do 1958 roku, kiedy Lewis przyjechał na tournee do Wielkiej Brytanii. Tam sprawę rozdmuchały media. I zaczął się skandal. Po zaledwie trzech koncertach tournee odwołano. Jerry Lee Lewis powrócił do Ameryki, która, jak wiadomo, jest wybitnie purytańska. Stracił z dnia na dzień wszystko, przestał koncertować w wielkich salach i cieszyć się miłością fanów. Pozostały mu zadymione sale pubów i stawki za koncert oscylujące wokół 100 dolarów. Ironią jest to, że gwiazdor i Myra rozwiedli się w 1970 roku...

DIABEŁ WCIELONY

Andrzej Żuławski całujący namiętnie usta Weroniki Rosati... - taki oto obrazek obiegł polskie media. Wyjaśnieniom obu stron nie było końca. Nie wszyscy jednak wiedzą, że słabość wielkiego reżysera do młodziutkich kobiet ma swoje korzenie w dalekiej przeszłości. Po tym, jak jego film "Diabeł" został zakazany w Polsce, Andrzej Żuławski wyemigrował do Francji. Poznał piękną Sophie Marceau, w której z miejsca się zakochał. Ona miała 16 lat, on... 42 (syn reżysera z pierwszego małżeństwa, Xawery miał wówczas 14 lat). Cała Francja zagotowała się z wściekłości. Żuławskiego nazywano starym satyrem i plotkowano, że jest o młodziutką Sophie chorobliwie zazdrosny. Para rozwiodła się w 2001 roku.

______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Polki szukają tatusia
>>> Seks z 68-latkiem? Cudowny!
>>> Anna Mucha: Demon seksu z Panny Nikt