Beth to kobieta awangardowa. Przyjaźni się z wokalistką Scissors Sisters, uwielbia imprezy z drag queens, wśród których ma sporo przyjaciół. Dlatego potwornie drażni ją zachowanie Katy Perry, która stara się pod to środowisko podpiąć, choć nie ma z nim nic wspólnego.

Reklama

MAM PRZYJACIELA GEJA!

Posiadanie geja w kręgu znajomych nagle stało się modne, trendy i towarzysko niezbędne. Jednak nie wszystkim gejom może pasować to, że ktoś z premedytacją próbuje się pod nich podpiąć. Jak mówi Ditto w wywiadzie dla pisma "Attitude": "Ona obraża kulturę gejowską, ona obraża mnie. Wozi się na naszych plecach, nic za to nie płacąc. Przecież ona nawet nie jest żadną lesbijką, nic w tym rodzaju. Ona tylko pozuje dla p... gejowskich magazynów".

Piosenka Katy "I kissed a girl" była podobno inspirowana wielką urodą Scarlett Johansson i podziwem Katy dla niej, choć panna Perry jest stuprocentowo heteroseksualna. Ditto uważa, ż piosenka ta to nic innego jak marketing. To taka zabawa dziewczyn hetero, które chcą podkręcić swojego chłopaka tym, że rzekomo lubią dziewczyny.

Jednym słowem, Beth jest zażenowana występami Katy i pewnie nie życzy jej dalszych sukcesów na scenie.

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Mieć usta jak Angelina Jolie
>>> Dlaczego Nicole Kidman chce to zrobić?
>>> Gwałtu! Rety! Angelina zjadła ciasto!