Dla niektórych taka codzienność to nuda, oni sami zapewne woleliby słowo "stałość". Dla dzieci z rozbitych rodzin takie bezpieczeństwo jest bardzo ważne... Joasia była wychowywana tylko przez mamę, która zmarła, gdy aktorka miała 22 lata. Została zupełnie sama. Maciek też wychowywał się tylko z jednym rodzicem - tatą. Mama wyjechała do Warszawy, by pracować w telewizji. Choć prezenter deklaruje, że nie ma do niej żalu, ale pragnienie stabilnej więzi i pelnej rodziny pozostało.

Reklama

Joasia i Maciej spotkali się na planie serialu "M jak miłość". Maciek przeprowadzał tam krótkie wywiady z aktorami dla TVP. Od razu wpadli sobie w oko. Złośliwi twierdzą, że to przy Joasi otwarty i wylewny dotychczas Maciek zamienił się w milczka, który staje się nerwowy na samo hasło "dom". "Zasznurowała mu usta" - mówią wręcz. To prawda, że Joasia jest z jednej strony opiekuńcza, ale z drugiej bardzo wymagająca. Ale przyczyna aury tajemnicy, jaką tych dwoje otacza swoją prywatność, leży zgoła gdzie indziej.

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Prezenter zakochany był w Annie Baczyńskiej. Tych dwoje stało się częścią dość pikantnego czworokąta - Anna to starsza córka Jerzego Baczyńskiego, ukochanego Katarzyny Dowbor, mamy Maćka. Pomimo tych komplikacji dwoje marzyo o ślubie. "My już żyjemy jak małżeństwo. Wszystko mamy wspólne. Nawet pieniądze, które zarabiam, wpłacam na konto Ani, bo nie mam swojego" - mówił sześć lat temy w rozmowie z magazynem Viva. Chętnie opowiadał prasie o swojej miłości, jednak ta nie wiadomo kiedy się wypaliła. To od tamtego bolesnego momentu prezenter postanowił milczeć na temat swoich związków. Obecna partnerka dzielnie mu sekunduje. Razem zaszyli się w swoim domu w Wilanowie i czekają na narodziny córeczki.