Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne
Inne

Narzuta na łóżko zmienia całkowicie charakter pokoju, który z romantycznej kanciapy hippiski może w kilka chwil zmienić się w eksluzywny buduar kobiety sukcesu.

W polskich sklepach jest naprawdę spory wybór narzut w przstępnych cenach. Do wyboru masz kapy pikowane, tkane lub szyte z łatek - czyli patchworki. Ważne, by kapa nie wyglądała na łóżku jak serwetka. Powinna wystawać ze wszystkich stron przynajmniej 10-15 cm, więc bierz to pod uwagę podczas poszukiwań.

Romantyczną kapę w kwiatki zamówisz z katalogu wysyłkowego Bonprix . Doskonale nadaje się, by podkreślić kobiecość twojej sypialni, ale może także doskonale skontrastować style. W surowym ciemnym wnętrzu słodkie kwiatki będą designerskim zaskoczeniem.

W Almi-Decor dla siebie znajdą coś wielbicielki orientu. Proponowane przez firmę kapy są dwustronne, dzięki temu, gdy na przykład znudzi ci się wzór chiński, odwrócisz narzutę do czasu, aż za nim zatęsknisz. Subtelny styl z kraju kwitnącej wiśni jest zawsze modny.

Jeżeli jesteś tradycjonalistką, spokojnie możesz zdecydować się na prostą i stonowaną kapę ze sklepu Bonprix. Jest doskonałym tłem dla ciekawych poduszek lub koca fantazyjnie zarzuconego na łóżko. Jej zaletą jest także cena - znacznie niższa niż w przypadku produktów Almi-Decor.

W sklepie Mirat.eu można zaopatrzyć się w kapę rustykalną. Wzór na niej przypomina tapetę w starym stylu. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych. Ponieważ wzór jest wyraźny i dość przytłaczajcy, może nie sprawdzić się w pokojach małych i z tapetami we wzory.

Kapę w kolorze butelkowej zieleni dostaniesz w sklepie variete.pl. Jest niezwykle stylowa. Uszyta z satyny, pięknie połyskuje i nadaje wnętrzu bardziej ekskluzywny wygląd. Jest na tyle dekoracyjna, że nie zniesie konkurecji kolorystycznej. Wzór, który przebiega przez jej środek, można powtórzyć na jednej ze ścian.

Producenci proponują do kap także pasujące poduszki. Zazwyczaj możesz kupić je i w komplecie, i osobno. Dobrane kolorystycznie poduchy to niewątpliwa ozdoba, a także wielka wygoda, gdy na przykład padasz na łóżko na chiwlkę i w ubraniu, a nie chce ci się wygrzebywać spod kapy poduch "sypialnych".

We wnętrzach ostatno szalenie modne są kwiatowe motywy: widać to na przykład wśród propozycji kalkomanii na ściany (także bardzo trendy!). Jednak najlepiej zrobisz, jeżeli nie będziesz kierowała się modą tylko gustem - w końcu sypialnia to twoje, i tylko twoej miejsce.