Tuż za nim jest kolejny zatwardziały kawaler Jack Nicholson. Do ołtarza nie udało się go zaciągnąć ani zdesperowanej Larze Flynn Boyle, ani Anjelice Houston, z którą aktor przeżył na kocią łąpę aż 16 lat.

Na trzecim miejscu w rankingu magazynu "OK!" uplasował się Colin Farrell. Co prawda, był krótko żonaty z brytyjską aktorką Amelią Warner, ale szybko znudziło mu się życie rodzinne. Potem spotykał się z Britney Spears, Rosario Dawson oraz Lindsay Lohan. Obecnie widywany jest z modelką Muireann McDonell.

Czwarty jest Adam Levine, wokalista grupy Maroon 5, którego łączono między innymi z Marią Sharapovą i Kirsten Dunst. Ale żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu. Adam ma naturę prawdziwego playboya i wcale nie zamierza zmieniać wizerunku..

Matthew McConaughey, były partner Penelope Cruz i Ashley Judd, uplasował się dopiero na siódmej pozycji. A jeszcze w czerwcu tego roku inny magazyn ("People") twierdził, że to właśnie on jest najatrakcyjniejszym kawalerem show-biznesu. Krążą jednak plotki, że jego kolejna dziewczyna, brazylijska modelka Camilla Alves, próbuje zaciągnąć go do ołtarza...

Na końcu listy znajduje się Owen Wilson, który nie ma szczęścia do kobiet. Rozstanie z Kate Hudson aktor przypłacił załamaniem nerwowym. Obecnie leczy rany u boku tajemniczej blondynki.