Jak donosi magazyn "Flesz", Hanna Lis rozpoczyna współpracę z nowym blogiem politycznym cosnowego.pl. Pomysłodawcą i twarzą tego projektu jest jej mąż, Tomasz Lis, który postanowił zadebiutować na polskim rynku medialnym ze znaną na świecie formułą bloga: o polityce, kulturze i stylu będą pisać znane osoby. Prace nad stroną już ruszyły, a pierwsze efekty tych działań będzie można obejrzeć w sieci w lutym tego roku.

Jak nieoficjalnie dowiedział się magazyn "Flesz" wpis Hanny Lis będzie jednym z pierwszych, które pojawią się na blogu, a dziennikarka najprawdopodobniej będzie zajmowała się m.in. tematyką lifestyle'ową. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe kompetencje, można się też jednak spodziewać, że zostanie jej powierzona tematyka zagraniczna.

Podsumowując te rewelacyjne wiadomości, magazyn "Flesz" stwierdza, że dziennikarce, która dotychczas była związana głównie z telewizją (i w dodatku była fascynatką swojej pracy oraz perfekcjonistką), istnienie wyłącznie na blogu, może wprawdzie nie wystarczyć do spełnienia zawodowego, ale na pewno da możliwość efektywnego łączenia obowiązków idealnej pani domu (bo taką jest teraz Hanna Lis) z karierą, a to jest teraz dla Hanny Lis najważniejsze.