KSIĄŻKI:

Prawdziwa i kobieca - takimi słowami można określić powieść "Dziewczyna z zapałkami". A jest to historia kobiety, która zrezygnowała z marzeń, by stać się przykładną panią domu. Powieść pokazuje, że cofnąć czasu niestety się nie da, ale każde doświadczenie nas wzbogaca i nigdy nie jest za późno na realizację marzeń.

Anna Janko, "Dziewczyna z zapałkami", wyd. Nowy Świat

KINO:

Która z nas nie chodzi po zakupy do wielkich supermarketów? Znużone pchamy wózek pełen zakupów i nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ciekawe życie może toczyć się tuż obok nas. Nie wierzysz? Wybierz się do kina na film "Pracownik miesiąca" - zabawną opowieść o rywalizacji dwóch pracowników wielkiego supermarketu, którzy zrobią wszystko, by zdobyć względy swojej koleżanki.

"Pracownik miesiąca", reż. Greg Coolidge, dyst. VisionDVD:

Kolejne wcielenie aktorskie twardziela z Australii. Znany ze skandalów i romansów Russell Crow zagrał zdolnego specjalistę od inwestycji i pracoholika, który staje przed trudnym wyborem. Musi wybrać między pracą a… miłością i normalnym życiem.

"Dobry rok", reż. Ridley Scott, dyst. ImperialMUZYKA:

Jeszcze nie tak dawno nuciliśmy kawałki, które Tatiana Okupnik nagrywała z zespołem Blue Cafe. Dziś artystka próbuje podbić nasze serca swoim solowym projektem. Czy jej się powiedzie? Ma na to ogromne szanse! Jej płyta jest bowiem zmysłowa, bardzo kobieca i, co najważniejsze, łatwo wpada w ucho.

Tatiana Okupniak, "On my own", Kayax

WYDARZENIA:

Piknik rodzinny


"Nasze serca naszym dzieciom" - pod takim hasłem w niedzielę na placu przed kościołem w Okuniewie startuje piknik rodzinny. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na rzecz fundacji Ewy Gorzelak "Nasze dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka". W programie występ: Ilony Ostrowskiej, Michała Milowicza, Małgorzaty Rożniatowskiej, Mariusza Drężka i Agnieszki Michalskiej, Kasi Kwiatkowskiej, Ewy Gorzelak i Kasi Klich. Dla najmłoszych: pioseneczki Jedyneczki, przejażdzki bryczką i na quadach, malowanie twarzy. Dla tatusiów: wystawa starych motorów. Dla mam: kawiarnia pod gołym niebiem. Warto tam być!

Piknik charytatywny dla fundacji Ewy Gorzelak "Nasze dzieci": 22.04 Okuniew, godz 12.45- 17.00

Koncert

Coś dla wszystkich fanów dobrej zabawy! Nareszcie będzie można się porządnie wyszaleć! A to za sprawą brytyjskiej grupy Kosheen, która już w najbliższym tygodniu zagra w Polsce dwa koncerty - w Warszawie i Poznaniu. Jeśli więc jesteś wielbicielką szalonych koncertów i tanecznych, drum'n'bass'owych rytmów, to nie może Cię tam zabraknąć!

Koncert zespołu Kosheen: 25.04 Warszawa, 26.04 Poznań