Choć niektórzy już skreślili ich związek, to w rzeczywistości Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cały czas o niego walczą. Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", para postanowiła zamieszkać oddzielnie tylko po to, by od siebie odpocząć i jak na razie nie podjęła ostatecznej decyzji o rozstaniu.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Koroniewska i Dowbor rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Para podobno nie spędziła już ze sobą świąt Bożego Narodzenia ani sylwestra, podczas którego Maciej najpierw był w pracy, a następnie bawił się ze znajomymi. Jak udało się dowiedzieć „Faktowi”, aktorka i prezenter rzeczywiście przechodzą trudny okres. Żeby go jednak przetrwać, dali sobie czas na przemyślenia.
Asia i Maciek postanowili od siebie odpocząć i w samotności zastanowić się nad swoim związkiem – zdradza „Faktowi” osoba z otoczenia pary. Jedno z nich zrobiło poważny błąd, na dodatek bardzo głupi – dodaje tajemniczo informator.

W jednej z gazet pojawiła się również informacja, że prezenter spotyka się z inną kobietą. Nie wiadomo jednak czy to prawda, ponieważ Dowbor jak dotąd milczy i jedynie oznajmił, że nie zamierza komentować spraw dotyczących swojego życia prywatnego. Pozostaje nam mieć nadzieję, że to nie o tę głupotę chodzi. Mimo że Asia i Maciek nie mają ślubu, łączy ich córka Janina. Wszystko wskazuje więc na to, że to właśnie dla niej próbują ratować swój długoletni związek. Czy im się uda? Zobaczymy.

>>> Czytaj także: Menadżer Dody: Eks-menadżer jest winny nam pieniądze!