1. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk – Dobrze im bez ślubu
Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show–biznesu. Para, która doczekała się już trójki dzieci, wspólnie podjęła też decyzję, że ślub nie jest im potrzebny do szczęścia. Tym bardziej że Ania już raz była mężatką. I nie ma dobrych wspomnień. Po zaledwie półtora roku od ceremonii aktorka rozwiodła się z Dominikiem Zygrą. Miejsce 1.

Reklama

2. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – Miłość na zakręcie?

Związek Maćka Dowbora i Joanny Koroniewskiej jest dość burzliwy. Para często się rozstawała, by po chwili do siebie wrócić. Maciek i Joanna doczekali się córeczki Janiny. Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia, że 9-letni związek aktorki i prezentera przeżywa poważny kryzys. Mamy nadzieję, że to tylko plotki – martwi się „Fakt”.

3. Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – Odkładają ślub na później

Ślub Magdy Gessler i jej partnera, chirurga plastycznego, Waldemara Kozerawskiego miał się odbyć w ubiegłym roku. Ale para przełożyła go na bliżej nieokreślony termin. Najwidoczniej Gessler i jej ukochanemu nie spieszy się do ślubu, bez którego żyją zgodnie od 8 lat.

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Liszowska będzie pracować za 200 tys. złotych4. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – Uczucie z planu

Miłość Joanny i Pawła narodziła się na planie serialu „Kasia i Tomek”. Choć od tamtej pory minęło już osiem lat i para doczekała się dwóch synów, wciąż nie stanęła na ślubnym kobiercu. Najwyraźniej Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie widzą nic niewłaściwego w życiu na kocią łapę

Kapif


5. Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel – Coraz rzadziej razem

Od siedmiu lat Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda tworzą zgrany duet, który wywołuje poruszenie tam, gdzie się pojawi. Ale ostatnio Tomasz nie pokazuje się ze swoją ukochaną tak często jak kiedyś. Czyżby nie podobała się mu metamorfoza, jaką przeszła Niezgoda?

6. Marta Zmuda-Trzebiatowska i Adam Król – Brak ślubu powodem do plotek

Od sześciu lat serce Marty Żmudy-Trzebiatowskiej należy do choreografa i tancerza Adama Króla. Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku. Czyżby wynikały one z braku ślubu?

Reklama

>>> Czytaj także: Liszowska będzie pracować za 200 tys. złotych