Popularne w naszym kraju walentynki w założeniu są świętem, w którym zakochani celebrują swoją miłość. W praktyce nierzadko bywa tak, że są niewygodną datą w kalendarzu, na którą najlepszym sposobem jest kupno drogiego prezentu „na odczepkę” – przecież gdy partnerka dostanie luksusowy naszyjnik czy kolczyki nie może narzekać, że jest zaniedbywana. To samo podejście tyczy się mężczyzn – czy mogą być niezadowoleni gdy dostaną od żony czy dziewczyny najnowszy gadżet lub koszulę luksusowej marki? Jest to bardzo negatywne podejście, które prędzej czy później skończy się wypaleniem uczucia w związku, prowadzącym do jego zakończenia. Dlatego jeżeli naprawdę zależy nam na drugiej osobie, w tym roku można zaskoczyć ją zupełnie nową formułą spędzania dnia zakochanych.

Gdy lubicie mocne wrażenia

Jeżeli obydwoje jesteście amatorami przygód i wrażeń, możecie w tym dniu wybrać się razem na strzelnicę. Stereotypowo nie brzmi to na najlepszy wybór dla zakochanych, ale przecież nie liczy się, co myślą inni tylko to, co sprawi wam przyjemność. Takie wrażenia zapadają w pamięć i są dużo ciekawsze niż kolacja w restauracji. Innym ciekawym pomysłem jest wspólne sprawdzenie swoich umiejętności w symulatorze lotu – awaryjne lądowania i turbulencje sprawią, że po wyjściu z symulatora będziecie spragnieni przytulenia – w końcu mogliście być o krok od katastrofy lotniczej. A jeśli takie wrażenia źle się wam kojarzą, to może widokowy lot helikopterem byłby dla was bardziej odpowiedni?

Gdy obydwoje macie smykałkę do sportu

W przypadku gdy każde z was uprawia sport i sprawia wam to przyjemność, możecie znaleźć dziedzinę, którą będziecie mogli cieszyć się razem. Nie musicie od razu zapisywać się na kursy, tylko w tym dniu spróbować nowej dziedziny jak np. wspinaczki halowej. Dobrym pomysłem jest również wycieczka na gokarty i ściganie się na torze wyścigowym. Zdrowa rywalizacja i adrenalina z nią związana sprawią, że będziecie się razem świetnie bawić. A jeżeli szukacie czegoś bardziej romantycznego, to na pewno rozgrzeją was pokazowe kursy tańców latynoskich – samby, salsy czy rumby. Wspólny taniec nie tylko zbliża, ale też rozpala zmysły, a latynoskie klimaty wzmagają poczucie seksapilu…

Gdy jesteście w stanie wygospodarować czas na wolny weekend

Walentynki w tym roku wypadają w piątek, dlatego jest to dobra okazja aby wyrwać się na romantyczny weekend tylko we dwoje. Wynajęcie loftu w Łodzi z apartamentem przystrojonym w płatki róż, schłodzonym szampanem i odprężającymi masażami dla dwojga? Pobyt na Mazurach w zimowym klimacie, z pięknymi widokami, z dala od zgiełku miasta i z romantyczną wycieczką na kulig? Brzmi kusząco. Jako dopełnienie romantycznego weekendu możecie wybrać przejażdżkę psim zaprzęgiem lub wspólną sesję zdjęciową.

Wiele jest sposobów na ciekawe przebywanie razem. Jeżeli nie lubicie mocnych wrażeń lub nie jesteście w stanie wygospodarować czasu na weekend za miastem, możecie w inny sposób spędzić ten dzień np. wybierając się na degustację wina. Pamiętajcie, że w tym dniu chodzi o celebrowanie swojego związku, podtrzymanie ciepła i uczucia, które jest między wami. Spędzanie razem czasu jest dużo ważniejsze niż kwiaty czy gadżety. One nie sprawią, że poczucie miłości będzie w was trwało. One nie sprawią, że wasz związek nie popadnie w pustkę. To właśnie wspólnie spędzone chwile są receptą na udaną, szczęśliwą relację.

Wszystkie wymienione atrakcje można znaleźć w ofercie firmy Super Prezenty na stronie internetowej www.superprezenty.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży w Warszawie i Łodzi.