Pod hasłem "Zakochaj się w Szczytnie" tamtejsi przedsiębiorcy 14 lutego zaproponują mieszkańcom i turystom zakupy i usługi za pół ceny. Do promocji zgłosiły się restauracje, sklepy i ... zakład pogrzebowy. W ofercie - miłość do grobowej deski?

Reklama

Już po zamówieniu stolika w restauracji na romantyczną kolację, zakupie drobiazgu u jubilera i bukietu kwiatów, można też skorzystać z oferty zakładu pogrzebowego. Właścicielka zapowiedziała PAP Life, że w Walentynki, za pół ceny oferować będzie usługi, wynikające z profilu działalności firmy. Jakie? "Wszystko będzie zależało od oczekiwań klienta" - wyjaśnia.

Wspólne miejsce wiecznego spoczynku, może być prezentem tyle nieoczekiwanym, co oryginalnym...

To oczywiście propozycja dla prawdziwie zakochanych. Wątpiących w miłość drugiej połówki zaprasza miejscowe biuro detektywistyczne. 14 lutego za 50-proc. stawkę na zlecenie klienta, profesjonalny detektyw może przeprowadzić obserwacje, by potwierdzić wierność, lub zdradę ukochanego...

Organizatorzy walentynkowych promocji wyjaśniają, że to jeden ze sposobów na ożywienia gospodarcze lokalnych firm oraz promocję Szczytna.

Drugi etap "promocji za pół ceny" zapowiedziano w okresie długiego, majowego weekendu.