7 rzeczy, które warto zrobić wiosną, by poczuć się lepiej na duchu i ciele

| Aktualizacja:

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!” śpiewał w słynnej piosence Marek Grechuta. Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, nabieramy energii do działania i chęci do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Warto w pełni wykorzystać ten moment. Oto 7 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić dla siebie tej wiosny.

wróć do artykułu
 • ~Wiktoria
  (2017-03-27 09:41)
  Postanowiłam zrobić coś tylko dla siebie i zapisałam się na kurs fotografowania na eduwebie, do którego przymierzałam się od jakiegoś czasu, ale zawsze coś było ważniejsze lub pilniejsze. Stres i ciągłe zabieganie przypłaciłam stanem przedzawałowym. Powiedziałam stop i teraz jestem na urlopie i będę robiła tylko to na co mam ochotę, fotografia zalicza się do przyjemniejszych i mnie obciążających organizmu zajęć.
 • ~Wiolka
  (2017-03-23 11:07)
  Ja po pierwsze zapisałam się na ćwiczenia do klubu fitcurves, bo poz zimie troszkę tłuszczyku przybyło. :) Po 2 posprzątałam w szafie i zorientowałam się jakie ubrania muszę kupić na wiosnę i po 3 zmieniłam fryzurę :)
 • ~matylda
  (2017-03-23 01:39)
  najlepiej moim zdaniem działają : relaks i poczucie humoru :) warto sobie czasem zrobić przerwę od wszystkiego, przysiąść na kawę, pójść do Paradizzo na masaż, nawet jeśli nie samemu to dla par = ta sfera też pozostawia wiele do życzenia w dzisiejszych czasach, praca praca, a dla siebie czasu na zakochanie już nic, żyjemy ze sobą a tak naprawdę obok siebie..
 • ~aneta
  (2017-03-22 16:24)
  Zgadzam się wiosna to naprawdę dobry moment na to, aby coś zmienić. Ja postanowiłam w tamtym roku na wiosnę trochę siebie zmienić i już mija prawie rok od tego postanowienia. A co najważniejsze, że nie potrzebowałam do tego nowego roku i postanowień z tym związane. A klucz wg mnie to sport i aktywny tryb życia lepsze pożywienie - wszystkie tłuściochy zamienić na coś lekkiego i jakieś owoce ;p a dodatkowo w ciągu dnia pozwalam sobie na kakao od krugera, które uwielbiam :D
 • ~Alina
  (2017-03-22 07:46)
  To dobry czas aby zabrać sie za siebie. Rok temu złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..