Półnaga modelka spaceruje po Londynie, a ludzie nie reagują! WIDEO

| Aktualizacja:

Reakcja ludzi na ten nietypowy widok - a raczej jej brak - wydaje się co najmniej zastanawiająca...

wróć do artykułu
  • ~Him 0987
    (2016-12-26 17:13)
    Kod juz wysyla wdowy resortowe w nowych barwach na ulice. Resortowa blachara w pink bikini. Bezcenne !
  • ~Gosc
    (2016-12-26 18:49)
    PISuary nie potrafia rozroznic nagosci od farby, bo w zyciu nie widzieli nagiej.
  • ~Majkus
    (2016-12-26 22:36)
    A czemu tu się dziwić większość ludzi ma nosy w telefonach. Reszty nie dziwią dziwadła, bo w Londynie ich nie brakuje.
  • ~oko
    (2016-12-27 07:59)
    próbują zrobić burdel ze świata, ale im się nie uda
  • ~Wiktor
    (2016-12-26 18:19)
    W lato po dokładnej depilacji mogłaby sobie pomalować sukienkę i nikt nie zwracałby uwagi szczególnej byle tylko nie sikała na ulicy .
  • ~Pospolity
    (2016-12-27 09:43)
    Co w tym nadzwyczajnego. Zgrabna i ładna kobieta, to chyba normalne,że faceci (przecież wzrokowcy) na nią patrzą, a i kobietom się zdarzało. Nie była goła, żeby kogokolwiek gorszyła (farba na majtkach). Fajny eksperyment pod nazwą "czy facet reaguje normalnie, czy jest z nim coś nie hallo".
  • ~wam
    (2016-12-27 00:09)
    Po co?
  • ~realista
    (2016-12-27 13:01)
    To dowodzi wysokiej kultury Brytyjczykow i madrosci brytyjskiego rzadu. Gdyby brytyjski rzad wpuscil arabskich pseudouchodzcow tak jak Angela Merkel, to ta modelka nie spacerowlaby tak spokojnie, bo Arabowie bliskowschodni by sie na nia rzucili.
  • ~qqryq
    (2016-12-27 14:14)
    No cóż stare to. Poszukajcie reklam nowozelandzkich linii lotniczych pod hasłem "nothing to hide". Wtedy to robiło wrażenie.
  • ~Slowik
    (2016-12-26 22:15)
    Ale SBeka rozpoznaia a ty.
  • ~Pytam nie błądzę...
    (2016-12-28 08:32)
    "Nikt z przechodniow nie reagowal." "Brak reakcji zastanawiajaca." Niech mi autor albo ktos z czytelnikow łaskawie wyjasni jaka powina być reakcja? Co mialo sie stac? Oczekiwano krzykow, paniki,zbiorowego gwaltu?
  • ~xzx
    (2016-12-27 13:10)
    to jest jej wola i decyzja mnie to nie bierze inie interasuje można tylko popatrzeć