Warszawa

(Nie tylko) na kobiety to działa. Praktyczny poradnik czułego dotyku

28 sierpnia 2014, 09:18
W jaki sposób dotykać ukochaną osobę? Masaż powinniśmy wykonywać obydwiema dłońmi, delikatnie głaszcząc, ugniatając i pocierając skórę. Plecy najlepiej masować całą powierzchnią dłoni lub na zmianę. Wbrew temu, co możemy sądzisz, mężczyźni preferują delikatny, pełen zmysłowości dotyk, podczas gdy kobiety wolę ten mocniejszy i bardziej intensywny.
W jaki sposób dotykać ukochaną osobę? Masaż powinniśmy wykonywać obydwiema dłońmi, delikatnie głaszcząc, ugniatając i pocierając skórę. Plecy najlepiej masować całą powierzchnią dłoni lub na zmianę. Wbrew temu, co możemy sądzisz, mężczyźni preferują delikatny, pełen zmysłowości dotyk, podczas gdy kobiety wolę ten mocniejszy i bardziej intensywny. / Shutterstock
Jak skutecznie rozbudzić w partnerze pożądanie? Oczywiście: dotykiem! Jeśli ludzie naprawdę się pragną, wystarczy jedno otarcie się o kochanka, jedno muśnięcie dłoni, jedno złączenie rąk..., ale mimo że to wystarcza, zawsze warto poświęcić bliskiej osobie więcej "dotykowej uwagi". Oto cenne uwagi, dzięki którym zostaniecie mistrzami podniecającego dotyku.
Tematy:
orgazm dotyk masaż seks be ztabu stosunek seksualny dureks Seks

Powiązane

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ewa koby
    2014-08-30 17:46:33
    facet ma tylko oko narzytulal sie filmow sex to widzi tylko swego penisa ktory naprawde do niego nie nalezy ewa koby
    0

Zobacz więcej