Seks zapisany jest bowiem w naszym mózgu w jednej z jego najstarszych ewolucyjnie części, wspólnej dla wszystkich ssaków. Gdy się kochamy, nasz intelekt zostaje wyłączony. Wyostrzają się w zamian tak rozwinięte u zwierząt zmysły, stajemy się dużo wrażliwsi na zapachy, smaki, westchnienia rozkoszy czy dotyk. I to jest właśnie w seksie najpiękniejsze. Dlatego zapomnij o kontrolowaniu sytuacji i uwolnij tę dziką stronę twojej natury. Warto spojrzeć prosto w oczy zwierzęciu, które w nas tkwi. Zaakceptować je i spróbować się z nim zaprzyjaźnić. Jak to zrobić? Na początek sprawdź, kim ty i twój partner jesteście w sypialni: tygrysem, wilkiem, łanią, a może lemurem?

TYGRYS

ONA: Jesteś drapieżna, energiczna, pomysłowa. I bardzo seksowna!

Twoja miłosna strategia:

Działasz jak amazonka, uwielbiasz szybkie podboje i poczucie kontroli w łóżku. Jesteś zuchwała i prowokująca. Jeśli zapragniesz kogoś uwieść, niemal bez trudu osiągasz swój cel.

Twoje seksualne zachowanie:

Jak wszystkie koty uwielbiasz pieszczoty. Długa i wyrafinowana gra wstępna skutecznie wzmaga podniecenie. Lubisz też przekomarzanie się w łóżku, bo wiesz, że nic tak nie wyostrza doznania jak odwlekanie przyjemności. Jesteś prawdziwą seksualną atletką, uwielbiasz miłosne maratony, jednak pod warunkiem że to Ty przewodzisz całej zabawie.

Twój największy atut:

Najważniejszym zmysłem dla tygrysicy jest słuch. Dlatego uwielbiasz, gdy ukochany szepcze Ci do ucha pikantne wyznania. Sama też lubisz mruczeć z rozkoszy i komentować to, co właśnie robisz. Wiesz, że głos, zwłaszcza krzyk, może być podczas miłosnej gry równie skuteczny co najczulsze nawet pocałunki.

ON: Lubisz imponować kobiecie swoim temperamentem i techniką.

Twoja miłosna strategia:

Przebojem zdobywasz kobiece serca. Subtelne i skomplikowane podchody z pewnością nie są w twoim stylu. Ty lubisz szybkie uderzenie, seks pełen namiętności i drapieżności. I to jak najczęściej. Druga randka z rzędu bez seksu z całą pewnością będzie ostatnią.

Twoje seksualne zachowanie:

Jak każdy mężczyzna chcesz nadawać ton w łóżku. Lubisz decydować i dominować. Chociaż, od czasu do czasu, zdarza ci się też oddać władzę i inicjatywę partnerce. Z tygrysa zamieniasz się w kotka, który, bardziej niż dawać, woli czerpać rozkosz. Jednak Twoje liczne kochanki nigdy nie mają ci tego za złe.

Twój największy atut:

Jesteś prawdziwym mistrzem uwodzenia. Jeśli tylko kobieta Ci się podoba, nawet banalną rozmowę potrafisz poprowadzić w sposób, który sprawia, że krew zaczyna szybciej krążyć. Roztaczasz wokół siebie niezwykłą, erotyczną aurę, która zachwyca kobiety i niepokoi mężczyzn.

czytaj dalej


WILK

ONA: Spokój i wierność oto cała Ty. Ale to nie znaczy, że brak Ci fantazji.

Twoja miłosna strategia:

Prowadzi do założenia rodziny. Uwodzisz, aby znaleźć kochanka, ale i partnera. Jesteś prostolinijna i bezpośrednia. Lubisz przejmować inicjatywę.

Twoje seksualne zachowanie:

Jesteś bardzo uczuciowa. Seks zawsze wiążesz z miłością. Niczego nie udajesz. Bardzo ważny jest dla Ciebie romantyzm: świece, kwiaty, kolacje.

Twój największy atut:

W pamięci kochanków na zawsze pozostanie Twój zapach. Co więcej, doskonale znasz moc takich wspomnień. I potrafisz nimi manipulować.

ON: Nie akrobacje w sypialni, lecz prawdziwa bliskość jest dla ciebie ważna.

Twoja miłosna strategia:

Roztaczasz wokół siebie aurę przywódcy, przez co lgną do Ciebie kobiety pragnące bezpieczeństwa i stabilizacji. I często znajdują to, czego szukają.

Twoje seksualne zachowanie:

Nie lubisz przelotnych romansów, wolisz odkrywać kolejne pokłady seksualnej rozkoszy z tą samą kochanką. I w tych poszukiwaniach jesteś dokładny, dociekliwy i pełen entuzjazmu.

Twój największy atut:

Doskonale wiesz o tym, że kobiety poprzez seks szukają też miłości. Poza orgazmem pragną poczucia, że są piękne, wartościowe i że Ci na nich zależy. Dając im to, zyskujesz ich wierność i oddanie.

czytaj dalej


ŁANIA

ONA: Doskonale znasz swoją wartość i siłę przyciągania. Jesteś uległa.

Twoja miłosna strategia:

Uwielbiasz być adorowana, świadomie manipulujesz atrakcyjnym wyglądem. Mężczyzna, aby Cię zdobyć, musi najpierw pozbyć się konkurencji.

Twoje seksualne zachowanie:

Emanujesz dyskretnym, lecz bardzo kobiecym erotyzmem. W łóżku bywasz nieśmiała, ale wytrawny kochanek potrafi Cię szybko rozbudzić.

Twój największy atut:

Ze znawstwem wykorzystujesz zmysł wzroku, Twój tajemniczy uśmiech, staranny makijaż i dopracowany strój nikogo nie pozostawią obojętnym.

ON: Twój spokój i opanowanie często skrywają czułość i wyrafinowanie.

Twoja miłosna strategia:

Z całą pewnością nie należysz do mężczyzn zaczepiających kobiety na ulicy. Lubisz długi i pełen niedopowiedzeń okres wzajemnego poznawania się, odkrywania swoich tajemnic.

Twoje seksualne zachowanie:

Kobiety uwielbiają takich kochanków jak ty, jesteś delikatny, pełen troski i prawdziwego zaangażowania, także emocjonalnego.

Twój największy atut:

Tajemniczość i łagodność przyciągają kobiety niczym magnes. Uwielbiają tak typową dla ciebie męskość, pozbawioną jednak chęci dominacji.

czytaj dalej


LEMUR

ONA: Pełna wigoru i poczucia humoru, traktujesz seks jak zabawę.

Twoja miłosna strategia:

Uczucia są dla ciebie jak egzotyczna przygoda. Lubisz oryginalność i niezależność. Bardzo często uwodzisz mężczyzn tylko dla rozrywki.

Twoje seksualne zachowanie:

Szukasz w życiu przede wszystkim doznań fizycznych. Uwielbiasz fantazyjny seks, jesteś otwarta na nowe pomysły i doświadczenia. W tym temacie nie istnieje dla ciebie żadne tabu.

Twój największy atut:

Będąc szczególnie wrażliwa na dotyk, przeżywasz niezwykłe uniesienia cielesne. Świetnie opanowałaś też sztukę dostarczania przyjemności za pomocą muśnięć opuszkami palców czy ust.

ON: Jesteś duszą towarzystwa, królem szalonych nocy i szybkich randek.

Twoja miłosna strategia:

Doskonale wiesz, że kobiety kochają wiecznych chłopców. Jesteś więc beztroski, spontaniczny i zwariowany. I dzięki temu nigdy samotny.

Twoje seksualne zachowanie:

Noc spędzoną z tobą trudno zapomnieć. Twoja fantazja i pomysłowość zdają się być niewyczerpane. Lubisz zarówno doświadczone partnerki, jak i rozczulające, seksualne nowicjuszki.

Twój największy atut:

Wybitna znajomość ars amandi połączona z pełnym luzu stylem bycia stanowi mieszankę, która żadnej kobiety nie pozostawi obojętnej. Nawet po rozstaniu wspominają Cię z rozrzewnieniem.

>>> Najdziwniejsze miejsca, gdzie ludzie uprawiają seks