Łóżkowa monotonia to bezsprzecznie pierwszy krok do niewierności. Dlatego, gdy czujesz, że wasz seks staje się powtarzalny, schematyczny, a wręcz nudny - zaproponuj partnerowi lub partnerce coś innego... Coś, co sprawi, że w waszej erotycznej zabawie powieje nowością i świeżym podnieceniem... Oto 10 pozycji seksualnych dla pasjonatów seksu.

TRZCINA

Kobieta leży na plecach, a mężczyzna klęczy między jej udami. Kobieta unosi się na stopach, a mężczyzna chwyta ją za biodra i podciąga ku sobie. Kobieta wygina plecy w łuk i opiera się na karku. Mężczyzna cały czas podtrzymuje kobietę za biodra.

Plusy: ekscytująca i prowokująca pozycja, głęboka penetracja, intymny kontakt wzrokowy

Minusy: wymaga dobrego rozciągnięcia kobiecych pleców.

KRAB

Mężczyzna leży na plecach. Kobieta siada na nim tyłem do jego twarzy i przechyla się do tyłu, opierając się na rękach i na stopach. Kobieta unosi się i opada, sterując ruchem za pomocą nóg.

Plusy: pełna kontrola ruchów przez kobietę, mężczyzna może pieścić piersi kobiety, kobieta może pieścić twarz partnera opadającymi włosami.

Minusy: przy szybszych ruchach, członek może wypaść z pochwy

czytaj dalejKWIAT LOTOSU

Kobieta leży na plecach i składa nogi w kwiat lotosu, prezentując swoją kobiecość partnerowi.

Plusy: bardzo ciekawe doznania, oryginalna pozycja

Minusy: wymaga dobrego wygimnastykowania kobiety, trudna do utrzymania na dłużej.

MOTYL

Kobieta siada na udach mężczyzny z rozłożonymi nogami, pochyla się do tyłu i podpiera na dłoniach. Podobnie mężczyzna odchyla się do tyłu i wspiera na rękach. Następnie oboje wykonują ruchy okrężne biodrami, ale każdy w inną stronę. Dodatkowo kobieta może odpychać się nogami i stymulować ruchy posuwiste.

Plusy: bardzo oryginalna pozycja zapewniająca zaskakujące doznania, namiętny kontakt wzrokowy i możliwość oglądania reakcji partnera,

Minusy: pozycja dość atletyczna dla zaawansowanych kochanków, ręce obojga są wykluczone z pieszczot.

czytaj dalejSŁOŃ

Rozpoczynając od pozycji "piesek" kobieta kładzie się powoli stopniowo tak, żeby mężczyzna całkowicie ją przykrywał. Kobieta może pozostawić nogi lekko rozszerzone, może także zacisnąć uda. Mężczyzna powinien wesprzeć się na ramionach, żeby zbytnio nie obciążać kobiety oraz żeby zapewnić sobie lepsza możliwość ruchu.

Plusy: bardzo dobra stymulacja przedniej ściany pochwy, kobieta może pieścić łechtaczkę, intymny kontakt.

Minusy: ograniczone ruchy kobiety, niektóre kobiety mogą się czuć przytłoczone.

BOGINI

Mężczyzna siada na łóżku (może oprzeć się plecami o ścianę lub oparcie kanapy dla większej wygody). Kobieta siada na nim i obejmuje go nogami. Kobieta wykonuje rytmiczne ruchy do przodu i do tyłu.

Plusy: namiętny kontakt wzrokowy, możliwość całowania się kochanków, mężczyzna może całować piersi kochanki, głęboka penetracja i silna stymulacja, opóźnienie orgazmu mężczyzny

Minusy: słaba stymulacja mężczyzny

czytaj dalejAMAZONKA

Mężczyzna siada na krześle. Kobieta siada na jego udach z nogami w jedną stronę. Kobieta wprowadza członka do pochwy i utrzymuje go w sobie dzięki ruchom wewnętrznych mięśni pochwy.

Plusy: kobieta szybciej dochodzi do orgazmu dzięki kontroli siły i częstotliwości ruchów. Pozycja odpowiednia dla mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem.

Minusy: ograniczona amplituda ruchów i płytka penetracja.

OŚMIORNICA

Kobieta leży na plecach i obejmuje udami mężczyznę. Mężczyzna podnosi jej biodra i podciąga do siebie, kładąc je na swoich udach.

Plusy: pozycja bardzo wygodna dla obydwu partnerów, głęboka penetracja, mężczyzna może uwolnić jedną rękę, którą może pieścić piersi partnerki

Minusy: ograniczona amplituda ruchów.

czytaj dalejSWING

Mężczyzna kładzie się na plecach. Kobieta odwraca się tyłem do niego i siada na nim, opierając się na stopach lub klęka na kolanach.

Plusy: intymny widok penetracji dla mężczyzny, dobra amplituda ruchów

Minusy: kąt współżycia może być bolesny dla niektórych mężczyzn

KOCHANKOWIE

Kobieta i mężczyzna stają twarzami do siebie i zaczynają się kochać. Po kilku minutach pochwa naturalnie się otwiera, żeby ułatwić penetrację.

Jeżeli któryś z partnerów jest niższy, można zastosować jakiś stopień, a kobieta może założyć np. buty na wysokim obcasie.

Plusy: bardzo dobra stymulacja zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety, pozycja, która może być wykorzystana w każdym miejscu, idealna do tzw. szybkich numerków

Minusy: brak___________________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Erotyczne gry z dużą dozą pikanterii
>>> Odzyskaj pożądanie w 3 tygodnie
>>> Smak miłości francuskiej

>>> Więcej artykułów o seksie znajdziesz TU