Prawdopodobnie urozmaicacie sobie czasem wasze seksualne doznania, ale jeszcze bardziej prawdopodobne jest, że twój partner ma swoją ulubioną pozycję, którą wybiera zdecydowanie najczęściej. Sprawdź, co takie preferencje mówią o jego osobowości.

NA MISJONARZA

Mężczyzna na górze, a kobieta na dole... oto najpopularniejszy sposób uprawiania miłości. Jednakże jeśli twój partner mimo twojej chęci zmiany wciąż nalega na miłość w tej właśnie pozycji, oznacza to, że jest stabilnym typem osoby i nie przepada za eksperymentami czy w alkowie, czy w życiu. Lubi trzymać się rzeczy, które dobrze zna i wierzy, że to one są w stanie zapewnić mu w życiu maksimum satysfakcji. Łatwo popada w rutynę. Uwaga! Być może jest skoncentrowany przede wszystkim na własnym spełnieniu seksualnym.

NA PIESKA

Ta pozycja, ulubiona przede wszystkim przez młodsze pary, wnosi do pożycia element przygody. Jeśli twój partner upiera sie zwykle przy tej właśnie pozycji, ani chybi jest typem seksualnego eksperymentatora. Prawdopodobnie dokładnie jest świadom, czego pragnie i potrzebuje. Nie ma skłonności do łatwego poddawania się sugestiom. Często bywa apodyktyczny i dominujący.

NA JEŹDŹCA

Jeśli mężczyzna chętnie pozwala partnerce wspiąć się na niego i ujeżdżać, prawdopodobnie jest osobą łatwo ulegająca wpływom innych. Mężczyźni przedkładający tę pozycję ponad inne to zwykle osoby, które chętnie to w ręce partnerki oddają przewodnictwo w sypialni. Niestety, często również w życiu nie radzą sobie z podejmowaniem właściwych decyzji. Ale męska skłonność do bycia na dole, poza brakiem motywacji do działania, może oznaczać też chęć do ofiarowania partnerowi takiej przestrzeni, jakiej potrzebuje.

Z ZABAWKĄ W... DŁONI

Dużo par z powodzeniem używa zabawek z sex-shopów po to, by zapewnić sobie jeszcze więcej rozkoszy. Jednak szczególne przywiązanie do seksualnych gadżetów oznacza, że twój partner to prawdopodobnie jeden z tych, którzy w związkach są kapryśni i łatwo ulegają nudzie. Nieustannie poszukują przyjemności, rozrywki i lubią traktować seks niczym przygodę. Niestety tego typu osobom trudniej jest związać się z tylko jednym partnerem. Często właśnie oni namawiają drugą połówkę na trójkąty, czworokąty itd. W seksie bardziej podnieca ich nowość, odkrycie, niż sam akt. Niestety, ta nowość to często... nowa partnerka.