Z Polkami sprawa jest łatwa. Wystarczy rozwinąć przed naszą rodaczką swoje zdolności krasomówcze, czyli - jak to się mówi w niektórych kręgach - "nawinąć makaron na uszy" i znajomość zaczyna nabierać rumieńców. Z cudzoziemkami, które nie znają niuansów naszego pięknego języka, jest o niebo trudniej. Ale w sukurs przychodzi wtedy umiejętność odgadnięcia, co kręci przedstawicielkę danej nacji. Gdy to wiemy, to zrobienie na pięknej Juanicie czy ponętnej Nataszy piorunującego wrażenia staje się dziecinnie proste.

JAK PODRYWAĆ KOBIETY RÓŻNYCH NARODOWOŚCI?

Stosunkowo najłatwiej podrywać Hiszpanki. Oczywiście pod warunkiem że jest się wysokim blondynem z niebieskimi oczami. A ci szczęśliwcy, którzy dysponują nieco dłuższymi włosami, są w ogóle mocno uprzywilejowani: Hiszpanki po prostu uwielbiają długie pióra! Warto jest też pamiętać, że preferują mężczyzn nieco niedostępnych, takich, którzy całym sobą mówią "nie zależy mi na tobie".

Francuzki podrywamy na elegancki zapach. Warto również przybrać odpowiednio artystyczną, nieco nonszalancką pozę. Typowo polska specjalność, jaką jest całowanie w rękę, działa na Francuzki jak najlepszy afrodyzjak, a mężczyzna pochylony nad całowaną dłonią potrafi zmiękczyć najtwardsze serce. Nic dziwnego, podobno Francuzi traktują swoje kobiety niezbyt elegancko (prezydent Sarkozy jest tu wyjątkiem, ale on ma węgierskie korzenie, co nieco zmienia postać rzeczy). Nie mają np. zwyczaju puszczania dam przed sobą w drzwiach.

JAK OKSANA Z MELEM...

Rosjanki z kolei, należące do najpiękniejszych kobiet w Europie, podrywamy niestety na pieniądze. Kobietom zza wschodniej granicy najbardziej imponują mężczyźni, którzy dają pewność spokojnego i dostatniego życia. Drogi prezent pozwoli przełamać pierwsze lody. Dobry samochód i gruby portfel są najszybszą drogą do serca pięknej Rosjanki. Bierz przykład z Mela Gibsona!

A kogo poderwać nam będzie najtrudniej? Egpicjankę, Greczynkę i Turczynkę - pochodzą z krajów, gdzie kobieta nie jest tak podatna na urok rzucany przez mężczyznę spoza jej kręgu kulturowego. Szkoda, bo brązowooka mieszkanka Kairu mogłaby być naprawdę fascynująca dla mężczyzny z zimnej i pochmurnej zazwyczaj Polski.

______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz nagą Millę Jovovich
>>> Pierwsza noc może być niebem albo piekłem
>>> Polscy mężczyźni się nie myją
>>> Mężczyzna z gatunku beznadziejnych
>>> Zobacz sesję delikatnej, kuszącej i zmysłowej Rosjanki