"Ratunku, spadło mi libido!" - czy ten okrzyk rozpaczy nie ciśnie ci się czasami na usta, gdy po raz kolejny "coś" wam nie wychodzi w seksie? Jeśli tak, to postaraj się jak najszybciej zawalczyć z tą przypadłością - szkoda, by najlepsze lata życia marnować poza łóżkiem...

LĘK PRZED CIĄŻĄ

Może trudno w to uwierzyć, ale jeśli nie używasz środków antykoncepcyjnych albo nie masz do nich pełnego zaufania, to strach przed "wpadką" może być przyczyną problemu. Kieruje tobą niecheć do jakichkolwiek akcji seksualnych, bo podświadomie nie chcesz jeszcze być w ciąży.

BLOKADA EMOCJONALNA

Seks jest jak papierek lakmusowy dla związku - gdy między wami wszystko układa się dobrze, to seks jest także wspaniały. Wystarczy jednak jedna kłótnia, konflikt i czujesz do swojego partnera niekłamany żal, to nici z udanego życia seksualnego. Nie masz ochoty na miłość, dopóki sytuacja się nie wyjaśni.

RÓŻNICA POZIOMÓW LIBIDO

Jest to kolejna przyczyna, dla której wasze życie seksualne jest niezbyt udane. Twój ukochany być może ma gorętszy temperament od twojego, na tle jego potrzeb twoje wyglądają blado. Albo jest odwrotnie: ty potrzebujesz więcej, niż on jest w stanie ci dać.

_____________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> W trzy tygodnie odzyskasz pożądanie
>>> Zostań mistrzynią w łóżku
>>> Smak miłości francuskiej
>>> Orgazm w dolby sorround


> Więcej znajdziesz TU <