Ciało kobiety

- Pępek - to bardzo wrażliwe miejsce i dlatego wymaga szczególnego traktowania. Pieszczoty muszą być bardzo delikatne. Pępek można obsypywać pocałunkami, ssać, lizać lub muskać piórkiem. Jeśli ma on taki kształt, że można coś do niego nalać, polecamy wykorzystanie szampana. Wysysanie go z wnętrza pępka przez partnera gwarantuje niezwykłe doznania.

- Głowa - na niej również znajduje się wiele receptorów czuciowych. Głowę można masować, delikatnie uciskać, muskać. Jeśli do rytuału zostanie dodatkowo włączony masaż karku i ramion, ekstaza kochanki to prawie pewnik. Również czesanie kobiety może sprawić obojgu partnerom wiele przyjemności.

- Stopa - to tutaj zlokalizowane są liczne zakończenia nerwów biegnących przez całe ciało. Dlatego wystarczy odnaleźć 2 szczególnie czułe punkty na stopie - na spodzie dużego palca i wzdłuż ścięgna łączącego piętę z łydką - a następnie delikatnie je masować: palcem, językiem lub kostką cukru, aby dostarczyć kobiecie ogromnej przyjemności.

- Wewnętrzna strona dłoni - od dawna wiadomo, że delikatny i powolny, ale zdecydowany pocałunek w wewnętrzną stron dłoni to zaproszenie do seksu. Mimo że skóra w tym miejscu jest stosunkowo gruba i mniej wrażliwa niż w innych partiach ciała, partnerzy nieprzypadkowo "zaczynają bliższą znajomość" od splecenia dłoni... Zmysłowe całowanie i lizanie tego miejsca jest dla kobiety bardzo przyjemne.

Ciało mężczyzny

- Ucho - "badanie kształtu ucha językiem" to to, co tygrysy lubią najbardziej. Penetracja małżowiny wilgotnym czubkiem języka, delikatne ssanie i przygryzanie (naprawdę bardzo delikatne) mogą go zanieść na wyżyny rozkoszy.

- Nadgarstek - w tym miejscu skóra jest zdecydowanie delikatniejsza niż na innych częściach ciała mężczyzny i dlatego pieszczoty tego miejsca są przyjemne. Nadgarstki można masować, ssać, a nawet przygryzać.

- Piersi - ta część ciała mężczyzny jest bardzo wrażliwa na dotyk i wymaga specjalnego traktowania. Wielu panom podoba się, gdy partnerka obdarowuje ten punt "pocałunkami motyla", czyli drażni sutki rzęsami. Faceci lubią też, gdy kochanka delikatnie ssie sutki i kolistymi ruchami masuje skórę wokół brodawek. Pieszczoty językiem również dają wiele rozkoszy.