Przeglądając fora internetowe, na których użytkownicy wypowiadają się na temat swoich ulubionych i znienawidzonych "łóżkowych momentów", można stwierdzić, że zdecydowana większość mężczyzn nie lubi, gdy kobieta wbija im paznokcie w klatkę piersiową. Panowie twierdzą, że to, co seksownie wygląda na zdjęciach i w filmach, w rzeczywistości po prostu boli i w ogóle nie sprawia im przyjemności.

Mężczyznom nie podoba się także, gdy partnerka, uprawiając seks w pozycji na jeźdźca, zbyt mocno odchyla się do tyłu - to również może boleć. Podobnie jak gryzienie w sutki. Przy okazji mężczyźni zdradzają, że ich brodawki są raczej mało wrażliwe na dotyk i zdecydowana większość pieszczot tych okolic nie daje im takiej satysfakcji, jak się wydaje kobietom. Panowie twierdzą też, że nawet jeśli podobają im się zabawy w okolicach tzw. "tylnych drzwi", nigdy się do tego nie przyznają.

Co ciekawe: wielu facetów twierdzi, że nie lubi, gdy partnerka wygląda zbyt idealnie lub robi wszystko, żeby ukryć w czasie seksu to, co jej zdaniem ma niedoskonałego w ciele. Mężczyźni na forach skarżą się, że ich partnerkom zdarza się przygotowywać do miłosnych igraszek jak do wielkiego wyjścia: czeszą się, robią makijaż i manicure, nacierają ciało pachnącymi specyfikami, a to podobno wcale nie jest przez panów dobrze widziane. Większość z nich woli, żeby partnerka wyglądała naturalnie i świeżo, ale nie jak lalka, która w dodatku cały czas mówi: uważaj na moje włosy.

Nawet najbardziej napalonego mężczyznę może też zniechęcić kobieta, która w ogóle zbyt dużo mówi w trakcie seksu lub taka, która hamuje dźwięki rozkoszy.

Panowie piszą też na forach, że zupełnie nie kręci ich kobieta zbyt mocno napojona alkoholem oraz taka, która wyraźnie daje do zrozumienia, że brzydzi ją seks oralny.