To nietypowe zestawienie stworzył magazyn "New York Post", który zapytał swoich czytelników, w jakich miejscach, poza własną sypialnią, zdarzyło im się uprawiać seks. Udzielone odpowiedzi pokazały, że choć wiele osób korzysta z dość oklepanych pomysłów, to są tacy, którzy potrafią wykazać się dużą wyobraźnią a niekiedy i odwagą w tym zakresie. Oto 10 niestandardowych miejsc, w których Amerykanie najczęściej uprawiają seks:

1. Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się samochód (31%). Mało wygodna i ciasna lokalizacja, zdaniem niektórych niezwykle podniecająca, a dla wielu po prostu jedyna możliwa opcja. Jeśli nie ma się mieszania, w którym można liczyć na intymność a i funduszy na hotel brak, samochód to miejsce, które zapewnia minimum intymności. Z tej lokalizacji korzystają głównie młodzi ludzie mieszkający z rodzicami.

2. Kolejne miejsce miłosnych igraszek to park (18%). Bliskość przyrody, romantyczny nastrój i możliwość znalezienia zacisznego kątka przyciąga wiele par spragnionych miłosnych doznań.

3. Seks w pracy wciąż cieszy się dużą popularnością. Aż 15% ankietowanych wyznało, że zdarzyło im się kochać w biurze. Cóż, najwyraźniej fantazja o seksownej sekretarce, bądź władczej pani prezes działa na wielu mężczyzn.

4. Publiczna toaleta (9%) znalazła się na 4. miejscu. Tą lokalizację akurat dość trudno nam zrozumieć.

5. Dach budynku (7%) - tej opcji zdecydowanie nie polecamy osobom cierpiącym na lęk wysokości.

6. Plaża (7%) - słońce, ciepły piasek, szum morza i wakacyjny klimat z pewnością sprzyjają miłosnym igraszkom.

7. Parking (6%), w dodatku przed kościołem. Ta odpowiedź musi mieć jakiś związek z amerykańską mentalnością, my bowiem kompletnie nie wiemy o co chodzi.

8. Środki komunikacji (3%). Autobus, pociąg, czy metro to dość nietypowe miejsca, statystyki tej lokalizacji podnosi z pewnością słynna toaleta na pokładzie samolotu

9. Cmentarz (3%)- kolejna odpowiedź, której zupełnie nie rozumiemy.

10. Sala restauracyjna (1%) - trudno nam wyobrazić sobie jak to jest możliwe, ale jak to się mówi, dla chcącego, nic trudnego.