Inne

Jedna z nich jest jedną z 25 najseksowniejszych kobiet świata według "Playboya" i jedną z trzech najseksowniejszych Polek w rankingu CKM. Druga wygrała konkurs gazety "Nuts" na najlepszy biust na świecie i za to pokochali ją Brytyjczycy. Piękne, przebojowe, bezpruderyjne. Panie i panowie: oto Joanna Krupa i Iga Wyrwał!

JOANNA Z GORĄCEGO L.A.

Meteorolodzy zapowiadali w tym roku naprawdę gorący sierpień. Zapewne będzie jeszcze gorętszy dzięki nagim fotografiom Joasi Krupy, który zamieści magazyn "Maxim". Piękna Joasia pokaże się w nich w stroju Ewy. Ten prestiżowy magazyn umieścił z resztą Polkę na liście "100 Najgorętszych kobiet" (zajęła 92 miejsce).

Joanna Krupa ma na koncie sesje w takich magazynach, jak Playboy", "CKM'", "FHM", "GQ", "Personal", "Inside Sport", "Stuff", "Steppin Out" i "Teeze". Od 5 roku życia Mieszka w USA i zachwyca cały świat boskim ciałem, grzywą blond włosów i słodką niewinną twarzyczką. Ma ambicje aktorskie i konsekwentnie je realizuje: pojawiła się już w kilku amerykańskich produkcjach.

IGA, CO TY W SOBIE MASZ

Nasi redakcyjni koledzy zwracają przede wszystkim uwagę na prześliczną buzię Igi. Cóż za hipokryzja! Iga ma przede wszystkim oszałamiający biust. "Moje piersi to błogosławieństwo. Dzięki nim moja kariera nabrała tempa. Wiem, jak faceci reagują na mój widok. Zawsze chciałam zostać modelką. Dlatego za namową mojego chłopaka zgłosiłam się na sesję zdjęciową. Dostałam propozycję zagrania w drugiej części komedii >Diabeł ubiera się u Prady<. Trudno mi uwierzyć, że wszystko za sprawą moich dużych piersi" - zwierzała się jakiś czas temu jednemu z polskich tabloidów.

I tak dzięki swojemu ukochanemu biust panny Wyrwał wypłynął na szerokie wody show-biznesu. Gdy w 2006 wyjechałą z mamą do Wielkiej Brytanii nie spodziewała się, że za kilka lat będzie tak znana. Dziś zajmuje się modelingiem, nie tylko w UK, ale także w Stanach i... studiuje archeologię. Gratulujemy ambicji naukowych!

_____________________________

NIE PRZEGAP:

&gt;&gt;&gt; Zobacz, jak mężczyźni czytają z piersi
&gt;&gt;&gt; Zawsze czuł, że chce być kobietą
&gt;&gt;&gt; Nagie gospodynie domowe wracają