Inne
Reklama

Magazyn "Heat" przeprowadził wśród swych czytelniczek ranking najbardziej godnych pozazdroszczenia kobiecych ciał. Swoje miejsce w nim znalazły słynne rywalki Angelina Jolie i Jennifer Aniston, ale to nie one stanęły na szczycie listy. "Zawsze wiedzieliśmy, że Megan Fox jest przebojem wśród mężczyzn" - powiedziała redaktor pisma, Julian Linley. "Zaskoczyło nas jednak, jak szybko wpłynęła na kobiety. Panie uważają, że jej ciało jest najbardziej godne pozazdroszczenia".

No cóż, drogie panie, nie oszukujmy się - te babki naprawdę mają sexy ciała. Ale czy nas nie stać na taką figurę? Oczywiście, że tak. Niech zatem poniższa lista nie będzie powodem waszej frustracji, a mobilizacją do uprawiania sportów, zdrowego jedzenia i gromadzenia w sobie pozytywnej energii. Bo TY też możesz oczarować swojego mężczyznę jędrną pupą, gładkimi udami, twardym brzuchem i zadbanym biustem. I pamiętajcie - prawdziwe piękno i seksapil tkwi w naszej głowie.

Zatem patrzcie, podziwiajcie i bierzcie przykład - rozsądnie rzecz jasna... Według czytelniczek magazynu "Heat" ciała godne pozazdroszczenia mają:

1. Megan Fox

To jej przypadł zaszczytny laur przypadł Megan Fox. Piękna gwiazda ‘Transformers’ od jakiegoś czasu coraz częściej wymieniana była w gronie najpiękniejszych gwiazd no i wreszcie stanęła na szczycie podium. Megan często porównywana była do pięknej Angeliny Jolie. Angie była rozzłoszczona tymi porównaniami a w pewnym momencie zarzuciła nawet Megan kopiowanie jej stylu i zażądała zaprzestania tego procederu. "Zawsze wiedzieliśmy, że Megan działa na mężczyzn, ale jesteśmy zaskoczeni, że tak szybko wywarła wrażenie również na kobietach - uważają ja za posiadaczkę najbardziej godnego pozazdroszczenia ciała wśród wszystkich celebrytek" - komentuje w rozmowie z "The Sydney Morning Herald" Julian Linley, wydawca magazynu "Heat".

2. Cheryl Cole

Druga na podium jest brytyjska piosenkarka Cheryl Cole. Ta konsekwentnie pnąca się po szczeblach kariery dziewczyn z ma na koncie zwycięstwa w konkursach baletowych, piękności i wokalnych. Gwiazdą stała się dzięki ślubowi z piłkarzem Ashley'em Cole'm. W tym roku została uznana za najseksowniejszą kobietą świata przez magazyn "FHM". No i teraz doceniono również jej kształty.

3. Kelly Brook

Ta angielska modelka, prezenterka i projektantka strojów kąpielowych może pochwalić się obfitym biustem i krągłą pupą. docenili to i fani i fanki. T już chyba koniec mody na wychudzone szkielety!

4. Beyonce Knowles

Jak wyżej. Piękna Beyonce ze swoich krągłości uczyniła atut i eksponuje je jak tylko to możliwe. A jeszcze charakterystyczna dla Murzynek muskulatura i hebanowa skóra i wokalistka staje się obiektem westchnień zazdrości.

5. Angelina Jolie

Cudna Angie zdeklasowana przez aż tyle rywalek! Na czym ten świat stoi? Mamy swoją koncepcję. Niegdyś Angie imponowała zgrabnymi nogami do ziemi, nieziemską talią i biustem, ostatnio ewoluuje w stronę wychudzonego wieszaka, a te są już passe. Aktorka przechodzi kolejne restrykcyjne diety a zjedzenie przez nią kawałka ciasta uzyskuje rangę wydarzenia dnia na portalach internetowych. Wolimy dawną, pełniejszą Angie - tamta nie dałaby się łatwo zdeklasować Megan Fox.

6. Jennifer Aniston

Jak zwykle w bezpośredniej rywalizacji z Jolie. Najpierw poszło o Brada, ostatnio aktorki sąsiadują w rankingach najbardziej wpływowych i najlepiej zarabiających gwiazd świata. Zarobków odmówić jej nie można, ale żeby miała wyjątkowo piękne ciało?

Dalej w rankingu znalazły się: 7. Jessica Alba, 8. Jennifer Lopez, 9. Katie Price, 10. Rihanna


Czy zgadzacie się z taką kolejnością? Poplotkujmy o tym na forum.
________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz, do ilu skoczy temperatura w sierpniu
>>> Zobacz, w jakich brzydalach kochają się kobiety
>>> Te dziewczyny mogłyby odbić ci faceta