SPEŁNIANIE MARZEŃ

Mądre kobiety wiedzą, jaka siła tkwi w odgadywaniu i spełnianiu marzeń mężczyzn. Nieważne, jakiej sfery seksu dotyczą - czy ma to być szalona analna akcja czy wyuzdana, czerwona bielizna - grunt, że spełnienie kaprysu twojego ukochanego spowoduje, że długo będzie wspominał ten moment. Nie na darmo faceci często fantazują na temat seksu ze swoimi byłymi - najwyraźniej te kobiety wbiły się im w jakiś sekretny sposób do głowy...

SEKS W WERSJI EKSPRESOWEJ

Szybkie numerki to wspaniałe urozmaicenie życia erotycznego. Mężczyźni uwielbiają taki zastrzyk energii! Zwłaszcza gdy czeka ich ważne spotkanie, trudna rozmowa z przełożonym a także w każdym innym przypadku. Ożywi to ich zdecydowanie bardziej niż podwójne espresso! Zastanów się zatem czy lepiej poświęcić 5 minut na przygotowanie mocnej porannej kawy, czy może przedłużyć wspólny prysznic?

EROTYCZNA ESKAPADA

Pewna posłanka ostatnio polecała wyjazd jako najlepszy środek, by począć potomka. Nie wiemy, jakie są twoje priorytety, ale jedno jest pewne: krótki wypad na weekend w jakieś romantyczne miejsce może być niezapomnianym przeżyciem dla twojego ukochanego. A jeśli już przygotujesz się do niego jak do lekcji, czyli kupisz jakieś gadżety erotyczne... Na pewno on zapamięta lepiej te dwa dni, niż dwutygodniowy, nudnawy wypad do Egiptu.

__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kochaj się jak mężczyzna
>>> Więcej kilogramów, więcej seksu!
>>> Erotyczno-miłosny horoskop na lipiec