LEKCJA NUMER JEDEN

Czy znasz mężczyznę, który nie wyszedł przez cały dzień z domu, bo na nosie zrobiła mu się krosta? Nie. A znasz taką kobietę? Na pewno jest ich wiele. Mężczyznom ich własny wygląd zazwyczaj nie przeszkadza w prowadzeniu udanego zycia seksualnego. Nam - owszem. Wystarczy, że trochę porzytyjemy i już wolimy nie pokazywać ukochanemu dodaktowego sadełka. Efekt? Brak seksu. Dalece lepszym rozwiązaniem będzie zachęcające przytulenie się do niego. Możesz mieć pewność, że gdy pozbędziesz się ubrania, on skoncentruje się na twoich piersiach czy pośladkach, a nie z miarką w ręku wymierzy warstwę tłuszczu.

LEKCJA NUMER DWA

O czym myślisz w pracy? O pracy, o remoncie, o dzieciach, o pieniądzach. A o czym myśli w pracy twój facet? O seksie. Weź z niego przykład i pofantazjuj w ciągu dnia na temat tego, co się stało poprzedniej nocy albo co się stanie, gdy wrócisz z pracy. Takie fantazje podniosą twoją ochotę na seksualne igraszki i niewykluczone, że rzucisz się na swojego ukochanego jak wygłodniała lwica już na progu mieszkania...

LEKCJA NUMER TRZY

Zapomnij o wielozadaniowości. Może w pracy jesteś w stanie jedną ręką pisać maila, a drugą odbierać telefon, ale w łóżku - wzorem mężczyzny - powinnaś się skupić tylko na jednym. Na seksie, mianowicie. Rozpraszanie się w intymnych sytuacjach może mieć fatalne skutki - wejście na szczyt rozkoszy może być znacznie cięższe, niż u mężczyzny, który podczas seksu wszystkie myśli i zmysły kieruje ku jednemu celowi.

____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Takie kobiety kręcą facetów
>>> Kawałek ciała kuszący jak diabli
>>> Seksowne panienki z wielkimi oczami