Manga wywodzi się ze sposobu ozdabiania dawnych rycin, a współcześnie oznacza po prostu japoński komiks. Nie mam sensu rozwodzić się nad rodzajami mangi, bo jest ich bardzo wiele. Dość powiedzieć, że nie tylko w swojej ojczyźnie - Japonii, ale i na całym świecie miliony fanów z wypiekami na twarzy ogląda przygody swoich ulubionych postaci. Na podstawie mangi powstało wiele gier komputerowych i filmów dla dorosłych. Można je znależć w każdym erotycznym portalu na świecie.

JAK TO JEST BYĆ POŻĄDANĄ PRZEZ PÓŁ ŚWIATA?

Jaki jest model kobiecej urody lansowany przez mangę? Po pierwsze – króluje młodość. Bohaterkami są wyłącznie młode (nawet bardzo młode) dziewczęta. Po drugie – dziewczyny mają charakterystyczny wygląd. Oczy – wielkie, okrągłe i wcale nie skośne! No, może tylko troszeczkę, ale tak, żeby nie było widać. Usta – małe, choć zmysłowe, zmysłowo rozchylone. Noski tak malutkie, że prawie ich nie widać. Broda malutka i trójkątna. Jednym słowem – kształt twarzy i wygląd zupełnie „niejapoński”.

Idąc dalej w tym opisie wyglądu, nie należy się zbytnio skupiać na odzieży, bo ta występuje rzadko. Ale jeśli jest – to królują białe podkolanówki do spódniczek w szkocką kratę i białe bluzki; ot, typowy strój wyobrażający licealistkę. Właśnie – „wyobrażający”, czyli taki, jaki wyobraża sobie przeciętny Japończyk. Tłumy takich dziewcząt można spotkać nie tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale na przykład na ulicach Korei Południowej. Cóż się dziwić...

PIERSI ODO PRZODU

Dziewczyny z mangi mają zawsze piękne piersi. Zazwyczaj sporych rozmiarów, ze sterczącymi zawadiacko w górę sutkami. W oczy rzuca się również chętnie eksponowane owłosienie okolic łona; wydaje się, że mieszkańcy Japonii mają na tym punkcie coś w rodzaju obsesji. Nogi tych ślicznotek są smukłe, długie, a skóra delikatna jak jedwab.

Czy taki typ urody to projekcja męskich marzeń? Wydaje się, że nader dokładna. Tak wyobrażają sobie ideał - dodajmy, że mocno nieletni ideał - kobiety niektórzy mężczyźni. Trzeba przyznać, że manga wciąga. Magnetyzują nas wielkie oczy, piękne ciała i subtelne ruchy postaci. Czy to jest nasz pierwotna tęsknota za ideałem? Wstyd się przyznać, ale chyba tak...____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zamienię ciebie na inny model
>>> Daria ma nową fryzurę. Przez chorobę?
>>> Najgłupsze miejskie legendy o seksie