Do tej pory znano tylko dwa zastosowania popcornu – można było albo go zjeść, albo porzucać nimi we wkurzających sąsiadów w kinie. Teraz jednak, odkryto jego cudowne zastosowanie w życiu erotycznym. Męski miesięcznik "Men's Health" w lipcowym numerze swojej brytyjskiej edycji zaczął propagować prażoną kukurydzę jako pierwszą pomoc na erotycznej randce.

PĘDEM DO KINA!

Według nich jedzenie popcornu podnosi męskie libido, zwiększa przypływ krwi w wiadomych częściach ciała i powoduje lepszą erekcję. Dzięki składnikowi odżywczemu o nazwie arginina, zwiększa się nawet ilość i poprawia jakość spermy!

Arginina to organiczny związek chemiczny. W ostatnich latach dowiedziono, że w komórkach nie wytwarzających mocznika, arginina przy udziale grupy enzymów zwanych syntazami NO, jest przekształcana w cytrulinę oraz tlenek azotu (NO). Tlenek azotu jest cząsteczką sygnałową, która powoduje m.in. rozkurcz mięśniówki gładkiej naczyń, a co za tym idzie, spadek ciśnienia tętniczego. Arginina zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję. Przyczynia się również do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu siłowego objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie potreningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej."Jeśli więc chcesz zagwarantować sobie sukces w sypialni, wieczór w kinie powinien być obowiązkowym punktem randki" – radzi wydawca pisma Morgan Rees.

Prażonka ma więc wyłącznie zalety. Warto wiedzieć, że popcorn został wynaleziony przez rdzennych Amerykanów, tysiące lat temu, ale popularny stał się dopiero jako kinowa przekąska w czasach Wielkie Depresji. Może gdy ponownie nadeszły czasy kryzysu ta nieskomplikowana przekąska będzie miała swoją drugą młodość?

W końcu nie zawiera sodu ani cukru, jest bogaty w błonnik, i dlatego zdrowy w małych porcjach - gdy robiony w domu. Niestety już podawany w multipleksie bywa zbyt słony i tłusty, co działa na jego niekorzyść. Mała rozpusta przed dużą rozpustą czasem się jednak przydaje.

Co ciekawe, od niedawna niektóre firmy wykorzystują go jako wypełniacz do przesyłek. Jest ekologiczny, szybko się rozkłada i taniej kosztuje.

Oprócz popcornu pismo poleca także jako booster płodności wodę mineralną, zupę pomidorową i suplement diety zawierający C0Q10._____________________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kochanie, mam dla ciebie prezent...
>>> Zwiąż mnie, tylko mocno...
>>> Czy lubisz szybki seks?

Mauss
"Men's Health"