Przeczytaj, to naprawdę niezła zabawa Jak się okazuje, ludzka pomysłowość nie zna granic. Absurd również... Portal durex.pl zebrał najlepsze miejskie legendy o seksie.

MIŁOSNY UŚCISK

Pewna kobieta korzystając z nieobecności męża zaprosiła kochanka. Spotykała się z nim od dłuższego czasu, gdyż jej współmałżonek był bardzo zapracowanym biznesmenem i często nie było w domu. Niestety zdarzyło się tak, że penis kochanka, który notabene był sąsiadem i sam miał żonę, zaklinował się w pochwie kobiety. Wszystko się wydało, gdyż para na oczach wszystkich sąsiadów, nakryta jedynie kocem, została wyniesiona przez karetkę pogotowia na leżance i zawieziona do ambulatorium.

SPERMA W SHAKE'U

Pewna dziewczyna zamówiła shake w jednym z fast foodów. Po jakimś czasie zaczęła się bardzo źle czuć - miała skurcze i bóle żołądka. Postanowiła iść do gastrologa. Po badaniu zawartości żołądka skonsternowany lekarz przychodzi do pacjentki i pyta się, czy przypadkiem nie pracuje jako prostytutka. Oburzona dziewczyna, zaczyna wyzywać medyka od najgorszych. On zaś próbuje ją uspokoić mówiąc, że po prostu w jej brzuchu znaleziono mieszankę 10 rodzajów spermy.

BO PENIS BYŁ ZA DUŻY...

Podobno w pewnym liceum był chłopak, któremu zdarzało się mdleć. Nauczyciele zgłosili to rodzicom, a oni zabrali go na badania. Nastolatek się bardzo opierał, tłumacząc, że nie ma takiej potrzeby. Za każdym razem, kiedy to robił strasznie się czerwienił. Dopiero w gabinecie lekarza, kiedy nie było rodziców chłopak się zwierzył medykowi, że to wszystko przez jego erekcję. Okazało się, że miał on tak dużego penisa, że jak stawał się podniecony, ilość krwi, która wtedy odpływała z jego ciała powodowała omdlenie.

_________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Męska nagość, czyli mamy równouprawnienie!
>>> W konfrontacji z nękaczem nie jesteś bez szans
>>> Oczaruj męża w noc poślubną