Myślisz, że wiesz wszystko o seksie? Tak naprawdę nie wiesz zbyt wiele, a na pewno nie miałaś pojęcia o tych 10 rzeczach. Są naprawdę frapujące!

1.Skatofilia to czerpanie satysfakcji seksualnej z pikantnych rozmów z nieznajomymi, często przez telefon. Teraz już wiadomo, co będzie miał na myśli ktoś, kto powie do ciebie: “Ty skatofilko!”

2.Jak długo podnieca się kobieta? Do tej pory myślałaś, że około 20 minut, Tymczasem zajmuje nam to mniej więcej tyle czasu, co facetom, czyli około 11-12 minut. Znowu ich dogoniłyśmy!

3.Niepalacy mężczyźni mają średnio dwa razy więcej stosunków seksualnych, niż palacze. Czy znasz lepszy argument, przemawiający za rzuceniem palenia???

4.Podczas stosunku seksualnego spalasz od 100 do 150 kalorii. Czyli, aby spalić pączka, musimy się kochać trzy razy. Cudownie!

5.Aż 55 proc. Polek udaje orgazmy. Jesteśmy zatem narodem utalentowanych aktorek...

6.Kobiety uprawiające kolarstwo wyścigowe (czyli te, które przejeżdżają tygodniowo ok. 150 km) mają obniżoną wrażliwość w obrębie genitaliów. Nie przesadzajcie zatem z jazdą na rowerze...

7.Statystyczny Polak ma w życiu około 10 partnerów seksualnych. To zaskakująco wysoka liczba, przynajmniej naszym zdaniem.

8.Brazylijczycy najczęściej na świecie biorą udział w miłosnych trójkątach. Ach, ten brazylijski temperament!

9.W 2004 roku na lotnisku w Atenach zatrzymano kobietę, której pas cnoty uruchomił alarm w wykrywaczu metalu. Podejrzewamy, że w pas zakuł ją zazdrosny mąż, który najwyraźniej bał się, że w pięknej Grecji małżonka skoczy mu w bok.____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jego dłonie doprowadzają mnie do szaleństwa...
>>> Gdy podczas seksu on wymawia imię swojej eks
>>> Trzy tygodnie i odzyskasz pożądanie