To nie żadna tajemnica, że pocałunek dwóch kobiet jest jedną z najsilniej podniecających męskich fantazji. Niektóre wyrafinowane kusicielki, by pobudzić swoich partnerów, stosują taki trik, bez problemu namawiając do współudziału najbliższe nawet przyjaciółki. Ale wiedz, że to jest gra, która może się zakończyć albo w niebie albo w piekle.

DRINK GONI DRINKA

Owszem, namiętny pocałunek, do którego doszło między tobą a naprawdę bliską przyjaciółką na pewno spodobał się twojemu facetowi. Nie znamy mężczyzn, którzy po czymś takim robili. swoim dziewczynom bądź nawet żonom awantury (inaczej rzecz by się miała, gdyby ukochana całowała się z przystojnym brunetem!) Ale zapytaj sama siebie, jak się po całuśnej akcji czujesz? Trochę nieswojo, prawda? Takie sytuacje zdarzają się zazwyczaj po dużej ilości wypitego alkoholu, więc po wytrzeźwieniu kac moralny może być straszliwy. Co robić? Najlepiej przeprosić. Nie ma sensu zastanawiać się, kto zaczął i dlaczego to tak się skończyło. Przeprosiny zamkną temat, do którego lepiej nie wracać.

ZAPROSZENIE DO TRÓJKĄTA?

A co, jesli zapomnisz sie z przyjaciółką, a twój mężczyzna pomyśli, że to rodzaj preludium do seksu we trójkę? No cóż, musisz się zawsze z tym liczyć. Więc jeśli decydujesz się na spróbowanie smaku szminki innej kobiety bądź gotowa na to, że przyciśnięcie hamulca w odpowiednim momencie będzie należało tylko do ciebie. Bo on, chociażby nie wiem, jak bardzo się starał, tego nie zrobi. Będzie miał przeświadczenie, że skoro ty tak bardzo chcesz dokonać śmiałego eksperymentu seksualnego, to jemu nie pozostaje nic innego, jak ci w tym pomóc.

Pamiętaj, że w tym momencie dążysz do sytuacji, która może zmienić twój związek, a nawet ciebie. Miej świadomość, że po “tym” już nic nie będzie takie, jak kiedyś.________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Nimfomanki są wśród nas...
>>> Zrób to w miejscu publicznym
>>> Wspólny orgazm to nie mit