PANIENKA Z OKIENKA

Stań w oknie, przyodziana tylko na górze. Na dole niech zostanie co najwyżej seksowna bielizna. Niech twój partner pieści cię tam na dole, podczas gdy ty będziesz uśmiechać się do przechodniów. Możecie też odwrócić się rolami - wtedy to on będzie stał w oknie. Może nawet porozmawia z sąsiadką? Tak na marginesie: balkon też jest dobrym miejscem.

STOLICZKU NAKRYJ SIĘ

Fantazjowałaś kiedyś, że udajecie się na kolację do ekskluzywnej restauracji a pod osłoną długiego obrusa pieścicie się nawzajem? Zróbcie to koniecznie! Pieszczoty mogą być przystawką do dania głównego, które skonsumujecie po powrocie do domu, lub też głównym punktem programu - o ile odważycie się na orgazm w miejscu publicznym... Tylko jedna uwaga: wybierzcie restaurację z naprawdę długimi obrusami...

PATATAJ, PATATAJ

Niewinna zabawa z trzymanymi na kolanach dziećmi ma też swoją bardziej pikantną odmianę. Lubisz wiercić mu się czasem na kolanach? Nikt w autobusie, pociągu czy parku nie musi zorientować się, co naprawdę robicie. Twoją wspólniczką będzie szeroka, rozkloszowana spódnica i zero bielizny. Patent najlepiej sprawdza się w "trzęsących" środkach lokomocji i rzadko odwiedzanych zakątkach. Uwaga: wysokie ryzyko demaskacji!