"Kamasutra" to z pewnością najbardziej znane dzieło traktujące o erotyce na świecie i zarazem najpopularniejszy przewodnik po sztuce miłosnej. Ale kolejne pokolenia Hindusów kształciły się również dzięki dwu innym podręcznikom: "Khoka Shastra" i "Ananga Ranga". Podręczniki proponowały dziesiątki wymyślnych pozycji. Ale najważniejsze było przesłanie, że miłosną technikę powinno się ciągle ulepszać, jest to bowiem jedna z dróg do doskonałego życia duchowego.

ZAMIEŃ SIĘ W DZIKIE ZWIERZĘ

Ukąszenia i zadrapania to nie jest specjalność zarezerwowana tylko dla dzikich zwierząt. Odpowiednio dawkowane (co nie znaczy, że zawsze delikatne) rozbudzają podniecenie i miłość. Również ślady po nich znajdywane na ciele rozbudzą namiętność.

Królestwem drapania są pachy, szyja, piersi, wargi, uda i pośladki. Co do miejsc najodpowiedniejszych do ukąszeń, Hindusi wymieniają policzki, ramiona, piersi i uda. Intensywność ukąszeń i drapania powinno się dostosować do upodobań kochanka i poziomu podniecenia (im większe, tym mogą być one intensywniejsze).

PORA NA TRZY POCAŁUNKI

Wszystko przecież zaczyna się od pocałunku. Nie musi on wyglądać niczym oziębłe cmoknięcie albo natarczywe mielenie językiem w ustach kochanka. Naprawdę są jeszcze inne możliwości... "Ananga Ranga" proponuje trzy pocałunki.

1) Zakryj rękami oczy partnera. Wsuń język w jego usta i wykonaj serię głębokich, rytmicznych ruchów, które naśladują akt miłosny.2) Chwyć zębami dolną wargę partnera. Delikatnie ją żuj i przygryzaj.

3) Przyciśnij usta do warg śpiącego ukochanego i całuj, dopóki się nie obudzi. My dodamy: lepiej rób to rano, a nie w środku nocy w przeddzień dnia pracującego!

__________

NIE PRZEGAP:

>>> Polski seks jest pełen hipokryzji
>>> Sprawdź, gdzie flirtują polscy turyści
>>> Nie tylko mężczyźni lubią seks grupowy