Nie masz stałego partnera albo urodziłaś dziecko - to najczęstsze przyczyny abstynencji seksualnej. Czujesz się z nią niezbyt dobrze, ale powrót do aktywności napawa cię lękiem. Jak to będzie? Czy spodobam się mojemu partnerowi? Czy ja jeszcze potrafię to, co umiałam kiedyś? I wreszcie - czy umiem jeszcze przeżyć orgazm. Spokojnie, wszystko się uda.

SEANS SAMOZACHWYTU

Po pierwsze i najważniejsze: uświadom sobie, że nadal jesteś kobietą i potrzebujesz seksu. Więc zanim po kilku miesiącach przerwy w jego uprawianiu wpadniesz w czarną rozpacz, gdy przyjdzie ci wrócić do łóżka, zafunduj sobie seans zamozachwytu. Stań przed lustrem i zobacz, że jeszcze nadal jesteś atrakcyjną, pełną apetytu na życie kobietą. Przypomnij sobie wszytkie komplementy, którymi obrzucali cię mężczyźni i skieruj swoje myśli w stronę pożądania, jakie wywoływały w tobie ich słowa.

ZMIEŃ SIĘ W DOTYK

Kobieta, której przez dłuższy czas nie dotyka mężczyzna, czuje się czasami nieswojo. Aby przypomnieć sobie, jak to jest, nasmaruj się delikatnym i pachnącym balsamem i...podotykaj się sama. Poza tym zacznij nosić seksowną bieliznę, nie tylko od święta (czytaj: na specjalną okazję, jaką jest teraz dla ciebie seks), ale na co dzień. Świadomość, że pod zwykłym dresem masz na sobie koronkowe cudo, a nie szare barchany, wzmocni twoją kobiecość.

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Gdzie jeszcze można nosić perły?
>>> Faceci myślą tylko o jednym...
>>> Genialna maszyna do pieszczot na odległość