Kto opowiada prasie o życiu seksualnym gwiazd? Albo w przypływie szczerości one same albo ich partnerzy. Dlaczego to robią? Może z zemsty na byłych kochankach, a może z chęci uszczknięcia dla siebie kawałka ich sławy? Sprawdźcie.

czytaj dalej...NICOLE KIDMAN - SEKSUALNA FETYSZYSTKA
"Próbowałam obsesji. Próbowałam straty i żałoby. Próbowałam dziwnych seksualnych fetyszy, próbowałam przyziemnych aspektów małżeństwa i próbowałam monogamii” – otworzyła się gwiazda. Czyżby ta lodowata piękność nie była aż tak oziębła, jak się nam wydaje?

czytaj dalej...VICTORIA BECKHAM - DUŻO TO ZDROWO

"To właśnie dzięki mojemu doskonałemu życiu seksualnemu wciąż utrzymuję doskonałą figurę" - słowa Posh cytuje onet.pl. Victoria jakiś czas temu informowała media, że jej mąż David jest tak wspaniale wyposażony przez naturę, że raz po raz pogrąża ją w niewysłowionej ekstazie. Czy to wszystko nie wyglada jak przesłodzona bajka?

czytaj dalej...ROBBIE WILLIAMS - JA CI WSZYSTKO WYŚPIEWAM

Przystojny piosenkarz podobno bardzo ceni sobie seks w miejscach publicznych. Kręci go zapewne perspektywa nakrycia przez osoby postronne... Oprócz tego, gdy chce zdobyć jakąś kobietę, to po prostu jej śpiewa któryś ze swoich kawałków. Głaz by się nie oparł, a co dopiero słaba kobietka?

czytaj dalej...LILO - WULKAN SEKSU

Calum Best, były kochanek Lindsay Lohan powiedział dziennikarzom, że gwiazda uwielbia dominować w łóżku, a nadzwyczaj ceni sobie pozycje, w których może pozostawać na górze. Podobno też głośno krzyczy... w sumie można się było tego po niej spodziewać.

czytaj dalej...HEIDI KLUM - KLĄTWA SEALA

Heidi Klum ma swój fetysz. Jest ciemnoskóry, wysoki, ma wspaniały głos i jest jej mężem. "Wystarczy, że o nim pomyślę. Ubranym, rozebranym, pod prysznicem, jakkolwiek. Zawsze wygląda seksownie i zawsze sprawia, że ja czuję się seksowna" - cytuje modelkę onet. pl. Zazdrościmy Sealowi takiej miłości.

czytaj dalej...JESSICA SIMPSON -OSTRO!

O upodobaniach ślicznej Jess opowiedział jeden z jej byłych kochanków, niejaki John Mayer. Podobno jedna z najpiękniejszych Amerykanek bardzo głośno krzyczy w miłosnej ekstazie. Do tego stopnia, że kiedyś uwagę na jej zachowanie zwrócili goście hotelu, w którym para uwiła sobie gniazdko.

czytaj dalej...CHRISTINA AGUILERA CIĘ ULECZY

Krysia - jak żartobliwie nazywa się ją w środkowej Europie - jest nadzwyczaj otwarta osóbką i chętnie mówi o swojej seksualności. Na przykład o tym, co robi, by wzniecić żar w swoim mężu. Przebiera się w fikuśny stój pielgniarki. Sposób stary, jak świat - ale jakże skuteczny.

czytaj dalej...RIHANNA - CIUSZKI I JUŻ!

RiRi wykrada ze swojej scenicznej garderoby co seksowniejsze ciuszki i zakłada je do prywatnych igraszek erotycznych.

czytaj dalej...BRITNEY SPEARS I LUSTRA

Isaac Cohen, jeden z jej kochanków (a ostatnio trochę się ich uzbierało) powiedział, że księżniczka popu lubi uprawiać seks przed lustrami, a już najbardziej ceni to zawieszone nad jej łóżkiem.