Inne

Chcąc poznać wszelkie tajniki kobiecej rozkoszy, musisz sięgnąć do wiedzy z różnych dziedzin. Zrozumieć prawa rządzące damską seksualnością, tak różną od męskiej. Zapoznać się z technikami potęgującymi doznania i ułatwiającymi spełnienie. Warto, byś porzucił sprawdzone metody i spróbował czasem nowych działań, które ją mile zaskoczą i urozmaicą wasze wspólne chwile. Jakich? Poniżej nasze propozycje.

SEKS TO NIE TYLKO… SEKS

Stara i pozornie znana prawda, a jednak tak często lekceważona… Kobiety w łóżku są żądne nie tylko rozładowania napięcia seksualnego, ale też czułości i poczucia bliskości i bezpieczeństwa. Gdy dla niego pieszczota znaczy „chcę seksu”, dla niej może być wyrazem uczucia, niczym więcej. Ona czasem oczekuje, byś przytulił ja, nie pędząc zaraz do sypialni. Paradoksalnie, jeśli będziesz o tym pamiętać, masz szansę na więcej seksu…

Inne

czytaj dalej...BĄDŹ WIRTUOZEM- RÓB UŻYTEK Z PALCÓW

Penis, choć tak ważny, nie jest jedynym istotnym w seksie organem. Wielu mężczyzn gardzi seksem manualnym – niesłusznie! Robienie dobrego użytku z palców pozwoli partnerce zdobywać kolejne szczyty wtedy, gdy penis nie jest już w stanie stanąć na wysokości zadania. Doprowadzić do spełnienia, gdy ty masz je już za sobą, a także wzbogacić penetrację o dodatkowe doznania.

Najważniejsza zasada manualnych pieszczot to urozmaicenie. Stosuj dotyk o raz słabszym raz silniejszym natężeniu. Pieść nie tylko same miejsca erogenne, ale też sferę naookoło nich – np. okrężnymi ruchami. Wykorzystuj nie tylko palce, ale tez powierzchnie całych dłoni. Zmieniaj, eksperymentuj, popuszczaj wodze fantazji.

Inne

czytaj dalej...MASUJ, A BĘDZIE CI DANE

Opanowanie tak lubianego przez kobiety podstaw masażu erotycznego niechybnie spotka się z wdzięcznością partnerki. Pobudzi ciało, ale też zrelaksuje, rozluźni i wydłuży jej gotowość na igraszki. Aż grzechem byłoby zignorować 16 tysięcy zakończeń włókien nerwowych rozsianych po jej skórze!

Niezbędnym akcesorium jest oliwka lub żel do masażu, koniecznie z dodatkiem stosownych perfum. Możesz dodać do zwykłej oliwki olejek do aromaterapii albo zaopatrzyć się w gotowy kosmetyk w sklepie lub aptece. Do genitaliów wskazany jest osobny, specjalny żel do miejsc intymnych – nie spowoduje podrażnień i nie uszkodzi prezerwatywy. Niezbędne okoliczności masażu to przyjazne, estetyczne otoczenie i zapewnienie spokoju oraz intymności. Zadbaj, by w trakcie nikt i nic wam nie przeszkadzało, inaczej całe starania na nic. Mocno przyćmione światło i subtelna muzyka w tle również zdziałają cuda. Stopniuj rozkosz i „dopieszczaj” na co dzień niedoceniane miejsca na ciele partnerki. Najlepiej zacznij od palców stóp i ich podbić. Potem przesuwaj się w górę: poprzez łydki i uda aż po brzuch i mocno unerwione miejsce poniżej pępka. Nie lekceważ unerwionych miejsc w górnych partiach ciała – szyi, karku i uszu. Nieco uwagi nie zaszkodzi poświęcić też środkowej partii pleców… Gdy już rozkosz zacznie sięgać zenitu, zacznij pieścić sutki, a następnie – wewnętrzne partie ud i miejsca intymne. Pieść nie tylko pochwę i łechtaczkę, ale tez ich okolice.

Inne

czytaj dalej...JĘZYK MIŁOŚCI 1: POROZMAWIAJ Z NIĄ

Tak, jak ciebie rozgrzeje widok seksownego ciała, tak ją – głębokie brzmienie męskiego głosu. Już sam fakt, że będziesz do niej mówił podczas seksu, wzbogaci jej doznania. Szeptaj czule i mrucz jej do ucha. Treść nie jest bez znaczenia – komplementy i czułe słówka dodadzą jej pewności siebie i uczynią bardziej otwartą. Nierzadko strzałem w dziesiątkę mogą okazać się pikantne świństwa. Pamiętaj: są tematy, które zamiast otworzyć spowodują, że zamknie się w sobie, a podniecenie zamiast się wzmagać, zacznie opadać. Unikaj wspominania i byłej partnerce i dawniejszych przygodach seksualnych. W sczególności, jeśli były naprawdę satysfakcjonujące! To może ci się wymsknąć chocby przypadkiem, np., gdy będziesz gasić światło, a na jej protesty odpowiesz: "Naprawdę? Moja poprzednia dziewczyna tak lubiła"…

Inne

czytaj dalej...JĘZYK MIŁOŚCI 2: NIE TYLKO DO MÓWIENIA

Język świetnie wykorzystasz nie tylko do mówienia. Seks oralny, podobnie, jak manualny, może być nie tylko wstępem, ale też celem samym w sobie. Często bywa dla kobiet bardziej satysfakcjonujący niż stosunek waginalny. Tu również obowiązuje kilka podstawowych zasad. Zamiast zabierać się od razu do łechtaczki i do niej ograniczać, pieść też jej okolice. Stopniuj i zmieniaj siłę nacisku, rytm, a także kształt ruchów. Naprzemienne stosowanie szybszych i wolniejszych, delikatniejszych i mocniejszych oraz kolistych i posuwistych pieszczot to tajemnica sukcesu!

PO MAPIE CIAŁA – NIE TYLKO PALCEM

Znajomość tzw. mapy ciała to tajemnica sukcesu w sypialni. Jednak jest też drugi sekret: mapa każdej kobiety nieco się różni. Nie osiadaj więc na laurach i poświęć czas i uwagę poznaniu punktów erogennych każdej nowej partnerki. Potem będziesz zbierać żniwo…

Inne

czytaj dalej...TRYSKAJ RÓWNIEŻ HUMOREM

W łóżku, dla rozkoszy, gotowi jesteśmy robić rzeczy, które w normalnym życiu wydawałyby się dziwaczne, a nawet groteskowe czy śmieszne. Łatwo w alkowie o nieśmiałość, wstyd i poczucie zażenowania, gdy coś „nie wypali”. Najleszą bronią w takich chwilach będzie… poczucie humoru! Rozluźni was, odpręży, powoli zapomnieć o niepowodzeniach i wstydzie. Dodatkowo ułatwi przełamanie oporów przed eksperymentowaniem. Nie mówiąc o tym, że zbliży. A zabawy i figle przyjemnie mogą przerodzić się w coś innego…

POZNAWAJ I DAJ POZNAĆ

Na pewno w dzieciństwie słyszałeś, jakie to złe, ale faktem jest, że masturbacja ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość poznania własnego ciała i jego potrzeb. Gdy już nauczysz się, co sprawia ci największą rozkosz, czemu nie podzielisz się tą wiedzą z partnerką? Jesteś we własnej skórze więc wiesz lepiej niż ona, co da ci najwięcej przyjemności. Pokaż jej, jak lubisz się pieścić, możesz prowadzić jej rękę, by lepiej poznała te ruchy. Potem niech ona podzieli się z tobą swoją wiedzą.

Inne

czytaj dalej...NIE CEL, A DROGA DO CELU

Nie da się ukryć, że często traktujemy seks jako drogę do celu, jakim jest orgazm. A może tak coś zmienić i odwlekać orgazm? Gdy poczujesz, że się zbliżacie, zmień rodzaj pieszczot. Zobaczysz, co się stanie… Taka technika nierzadko zwielokratnia doznania. Nie mówiąc o tym, że wydłuża czas trwania waszych igraszek.

KONIEC JEST POCZĄTKIEM

Marzy ci się spędzenie całych dni i nocy na erotycznych igraszkach? Nie pozwól uciec intymności i podnieceniu. Zacznij następną grę wstępną od razu po poprzednim stosunku. Rzecz jasna musicie odczekać, aż miejsca erogenne odpoczną po rozkoszy, jednak tulenie, głaskanie i pieszczoty będą tą nicią, która po jakimś czasie doprowadzi cię do kłębka: następnej rozkoszy.