Inne

Książka to prezent zawsze na czasie. Jeśli twoja druga połówka interesuje się na przykład modelarstwem albo uprawą orchidei, zawsze możesz jemu/jej sprezentować jakąś kolejną nudną pozycję na ten temat. Ale przecież 14 lutego to święto miłości i pożądania - postaraj się więc wykrzesać z siebie trochę fantazji i kup ukochanemu lub ukochanej coś pikantnego. Przykład? Proszę bardzo!

Inne

czytaj dalejInne

Nie ukrywajmy, że "Wielka Księga Piersi" wydana przez wydawnictwo Taschen zainteresuje głównie panów. Nie jest to jednak pozycja z dziedziny pornografii, która w wyuzdany sposób pokazuje damskie biusty. To zbiór wspaniałych zdjęć z różnych epok - fotografii, które pokazują, jak zmienną istotą jest kobieta.

Na 396 zdjęciach możemy podziwiać autentyczne piękno modelek - niektóre ujęcia mogą wydawać się archaiczne, ale w tym tkwi ich niewątpliwy urok. Album kupisz w tym sklepie internetowym.

Inne

czytaj dalejInne

Nogi kobiet... mogą być długie, nieco krótsze, szczupłe lub wręcz przeciwnie - nieco pulchniejsze. Fascynują zarówno w wersji letniej, bez żadnych dodatków, jak w wersji zimowo-seksownej - w grubych rajstopach albo figlarnych pończochach. Podobno najbardziej działają na męską wyobraźnię, gdy oblekają je kabaretki...

Ale panowie, nie dajcie się zmylić - nogi symbolizują emancypację kobiet! Aby się o tym przekonać, wystarczy kupić album "Big Book of Legs" w tym sklepie internetowym.

Inne

czytaj dalejInne

Prawdziwa perełka w księgozbiorze każdej interesującej się seksem kobiety. Legendarna już "The Big Penis Book" to zbiór unikalnych fotografii amerykańskich, zrobionych w latach 70. poprzedniego stulecia w wyzwolonej wówczas seksualnie Ameryce. Niektóre fotografie są śmieszne, niektóre porażają swoim naturalizmem, wiele z nich czaruje groteskowością. Niektórym oczywiście ta publikacja może kojarzyć się z absolutnym zepsuciem i pogwałceniem norm moralnych. I dla nich rzeczywiście w tym albumie nie ma nic ciekawego... Album kupisz w tym sklepie internetowym.

czytaj dalejCzy masz ochotę zagrać w grę dla dwojga? Jeśli tak, to zarezerwuj sobie walentynkowy wieczór i zaproś ukochaną osobę do rozgrywki... "Erotic dreams" dostarczy wam niezapomnianych przeżyć. Jej podstawową zaletą jest to, że pozwala na odkrywanie swoich potrzeb seksualnych na nowo. Jeśli masz wrażenie, że w waszym łóżku wieje nudą, to ta propozycja jest wprost stworzona po to, by płomień namiętności znowu je rozpalił. A jakie są zasady gry? Cicho sza, nie możemy tego zdradzić... przekonaj się na własnej skórze. Grę możesz kupićw tym sklepie internetowym.

Inne

czytaj dalejMasaż erotyczny... kto z nas o nim nie marzy? Dzięki takiemu dotykowi każda, nawet najzimniejsza kobieta stopi się w ręku mężczyzny jak kawałek lodu, a niedostępny facet po prostu oszaleje na punkcie swojej masażystki! Jednak masaż trzeba wykonać umiejętnie, pamiętając o pewnych jego zasadach. Doskonaleniu umiejętności w tym zakresie służy książka "Masaż erotyczny", autorstwa Andrewa Yorke. Nie możesz jej nie mieć na komódce koło łóżka! Książkę kupisz w tym sklepie internetowym.

czytaj dalejSamo słowo kamasutra niesie wielką obietnicę. Obiecuje, że seks będzie tym razem inny, egzotyczny i zmysłowy, jakże daleki od naszych codziennych, pospiesznych i zbyt krótkich uniesień. Ta pozycja ma dodatkową wartość: pokazuje sztukę miłości z perspektywy kobiety. Dzięki niej każda z nas będzie umiała odnaleźć w sobie prawdziwą hinduską mistrzynię miłości. Książkę Eleanor McKenzie kupisz w tym sklepie internetowym.