Inne
Reklama

Większość z nas śni o życiu rodem z filmowego scenariusza. Ale w filmach rzadko widzimy nudną codzienność, również w dziedzinie erotyki. Bo czy zapamiętaliście sceny miłosne przedstawiające nudny, mechaniczny seks w piątek wieczór, przy zgaszonym świetle? Nie, ale takie właśnie kojarzą wam się z szarą rzeczywistością waszego życia? Dlaczego więc tylko gapić się na piękny seks w jakimś filmie, skoro można to samo zrobić w domu?

Zamiast frustrować się myślą, że "oni to mają dobrze", spraw, by i wasza miłość była tak gorąca i namiętna. Jak to zrobić? Wybraliśmy dla Was kilka scen, które bez problemu da się zaaranżować we własnej sypialni (i nie tylko). Oczywiście podpowiadamy, jak. Jeśli jednak te was nie zainteresują, na końcu znajdziecie 10 innych, które być może bardziej pobudzą do... działania.

Inne

czytaj dalej
"NAGI INSTYNKT": NAGOŚĆ ZNIENACKA


Inne

Ten ociekający seksem film jest też dobrą szkołą uwodzenia. Przebierając się przed pójściem na komisariat Sharon Stone sprawia, że policjant - Michael Douglas - mógł w lustrze widzieć jej nagie ciało. On już wie, że pod białą, minimalistyczną sukienką, jest zupełnie naga… Już na komisariacie, podczas przesłuchania o braku bielizny dowiadują się też inni, gdy dystyngowana Sharon bardzo powoli zmienia pozycję, by założyć jedną nogę na drugą… Nic tak nie zadziała na zmysły twojego wybranka, jak nagłe zaskoczenie go chwilową, niby przypadkową nagością. A dystynkcja i elegancja potrafią być niezwykle seksowne… Świadomość, że pod tą elegancką sukienką nie masz nic – co podkreślisz jak Sharon, powoli zakładając jedną nogę na drugą - rozpali jego zmysły do czerwoności…czytaj dalej
"MAGNAT": CAŁA JESTEM W...


Kto powiedział, że w kuchni lub spiżarni kobieta nie może być seksowna? Z pewnością seksowna wśród makowców wydała się Grażyna Szapołowska, widziana oczami Bogusława Lindy. Piękność wije się na stole zastawionym ciastami i pieszczona przez kochanka, szepcze omdlałym głosem: „Cała jestem w maku..”. Pozwólcie, by w kuchni rozkwitła twoja erotyczna siła. Niech twój partner zajdzie cię od tyłu, gdy ty krzątasz się, szykując słodki deser lub inną aromatyczną potrawę.

Stół kuchenny znajdzie inne niż dotychczas zastosowania, a smakowite kuchenne aromaty wzbogacą zmysłowe doznania. Uwaga! Mak, egzotyczne owoce, bita śmietana i kakao będą zachęcające w przeciwieństwie do kapusty lub przesadnych ilości cebuli i czosnku! W trakcie możesz wyszeptać swoje: „Cała jestem w… (tu już wybór należy do ciebie).

Inne

czytaj dalej
"NIGDY NIE ROZMAWIAJ Z NIEZNAJOMYM": MIŁOŚĆ PRZEZ PRZESZKODY

Industrialne wnętrza i zagracone poddasza to idealne miejsca dla miłosnych igraszek. Obfitują w zakątki inspirujące do nietypowej gry. Wypróbowała to Rebecca de Mornay, która lekceważąc zasadę „nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym”, daje się zaprosić do samotni gorącego latynosa Antonio Banderasa. Pieszczoty i pocałunki rozpalają do czerwoności kochanków oddzielonych metalową siatką. Dopiero, gdy namiętność narasta, łączą się już bez przeszkód. Pomyśl, czy w waszym otoczeniu są tajemne zakątki z seksownym potencjałem. Drewutnia na działce? Garaż? A może poddasze? Nietypowe otoczenie zainspiruje was do nowych odkryć, a przeszkody w postaci płotu, siatki czy zasłony rozognią oczekiwanie na więcej.
Inne
Reklama

czytaj dalejInne


"DIRTY DANCING": TANECZNA GRA WSTĘPNA

Taniec to niezwykle magiczna, a do tego publicznie dozwolona gra wstępna. Uwodzenie przez taniec oglądaliśmy w wielu filmach, największą legendą obrósł jednak „Dirty Dancing”. Patrick Swayze w swoim domku ćwiczy wraz z młodziutką uczennicą Jennifer Garner kroki do tanecznego układu. Ona, dotąd niewinna, wykorzystuje bliskość fizyczną, by uwieść swojego partnera. Porwij swojego wybranka do tańca. Możecie zacząć od wolnych ruchów i przytulania. Wszelkie figury jak obroty i wyginanie się do tyłu pozwolą wam grać w uległość i dominację i wyeksponują kuszące aspekty twojego ciała. W takiej sytuacji nawet nieboszczyk nabrałby ochoty na coś więcej! Bez trudu sprawisz, by wasz taniec z niewinnego stał się naprawdę brudny.


czytaj dalej
"NIEWIERNA": SEKS W MIEJSCACH PUBLICZNYCH


Inne

Seks w miejscach publicznych? Dlaczego nie? Tak przynajmniej uznała Diane Lane, znana ze srebrnego ekranu jako „Niewierna”. Młody kochanek pozwala jej otworzyć się na śmiałe seksualne eksperymenty. Piękność ukradkiem wymyka się na chwilę z lunchu z koleżankami, by w restauracyjnej toalecie spotkać się z wybrankiem… Obawa przed nakryciem przez osoby postronne tylko dodaje dreszczyku emocji, a ciasna kabina toalety wymusza akrobacyjne pozycje… Po wszystkim Diane wraca do koleżanek niewinnie skończyć posiłek… Pozwól, by emocje związane z ryzykiem zdemaskowania zadziałały także na was. Zaskocz swojego kochanka, uwodząc go w zacisznym kącie miejsca, gdzie nie jesteście bynajmniej sami. Może w mieszkaniu znajomych, którzy urządzają kolację, znajdzie się jakiś bezpieczny kącik? Takich emocji już dawno nie próbowaliście!czytaj dalej
"FATALNE ZAUROCZENIE": WINDA - FETYSZ KOCHANKÓW

Winda to jedno z miejsc o najbardziej erotycznym potencjale. Czy przyczyniła się do tego kultowa scena z równie kultowego filmu? Glenn Close, która przyprawiła Michaela Douglasa o „Fatalne zauroczenie”, wykorzystuje odosobnienie w windzie, by uwieść wybranka. Zaczyna go namiętnie całować i przyciska guzik „Stop”… Również i wy możecie poddać się takiemu dosłownemu „uniesieniu”. Mało który mężczyzna będzie w stanie oprzeć się takiemu zaproszeniu do zabawy! Jeśli przed wzrokiem niepożądanych świadków nie chronią was nieprzejrzyste drzwi windy, lepiej postarajcie się zatrzymać pomiędzy piętrami…
Inne

czytaj dalej
"LOLITA": DYSKRETNY UROK PENSJONARKI

Inne

Nie namawiamy ciebie ani twojego partnera do pedofilii. Ale każda kobieta ma w sobie coś z małej dziewczynki, a ta dziewczęca niewinność ma w sobie coś kuszącego. Główny bohater zakochuje się w Lolicie, gdy widzi ją po raz pierwszy. Lo w skromnej sukience i z bosymi nogami, leży na brzuchu w ogrodzie, a spryskiwacz do trawnika sprawia, że mokra sukienka lepi się do ciała, podkreślając wszystkie kształty. Z pozoru niewinne wymachiwanie nogami jest niezwykle kuszące. Beztroskie zaś zabawy przeradzają się w erotyczną grę. Uwolnij w sobie urok pensjonarki. Możesz związać włosy w niewinne warkocze, założyć dziewczęcą sukienkę – granatową, jak uczennica, lub kwiecistą. Stań się połączeniem skromnego dziewczątka i femme fatale świadomej swojej seksualności. Twój partner nie oprze się takiej kombinacji.czytaj dalej
"SHOWGIRLS": W KĄPIELI


Perspektywa kąpieli to dogodny pretekst do szybkiego zrzucenia ubrania i pokazania swoich wdzięków. A ociekającemu wodą ciału niełatwo się oprzeć… Wykorzystała to Elisabeth Berkley w filmie „Showgirls” – wątpliwej jakości przedsięwzięciu, w którym jednakże roi się od pikantnych „momentów”. Zaproszona przez Kyle MacLachlana do domu prędko zrzuca ubranie, by zanurzyć się w buzującej wodzie basenu. Szybko dochodzi do połączenia kochanków a gwałtownym ruchom akompaniują wywołane przez nie rozbryzgi wody… Zapewne nie macie w domu basenu. Przy odrobinie dobrej woli jego funkcję może spełnić wanna lub choćby… dmuchany brodzik w ogródku.

Inne

czytaj dalejInne


"DZIEWIĘĆ I PÓŁ TYGODNIA": ZMYSŁOWE ROZKOSZE EROTYCZNO-KULINARNE

Konsumpcja smakowitych kąsków może się przerodzić w konsumpcję zupełnie innego rodzaju. W końcu zarówno jedzenie - jak i seks - to niezwykle zmysłowe czynności, które na dodatek z powodzeniem można łączyć! Tak jak Kim Basinger i Mickey Rourke w słynnym „Dziewięć i pół tygodnia”. Mickey karmi Kim smakowitymi oliwkami, owocami, wkładając je do jej ust. Następnie jej piękne ciało staje się talerzem, z którego zlizuje rozlany miód… Tę kipiącą zmysłowością scenę możesz odegrać u siebie w domu. Karmcie się wzajemnie smakołykami, a wasze ciała niech staną się najpierw apetycznymi talerzami, a potem - daniem głównym...


czytaj dalej"TITANIC": NA STATKU, A W SAMOCHODZIE

Akcja "Titanica" rozgrywa się na statku, co nie przeszkadza faktowi, by najbardziej inspirująca scena rozegrała się w… samochodzie. Spontaniczna Kate Winslet zaciąga młodego Leonardo Di Caprio do wielkiego czarnego auta stojącego w lukach bagażowych statku. Początkowa kryjówka staje się sanktuarium rozkoszy... Tak może być też w waszym przypadku! Do wybuchu namiętności może dojść w każdej chwili – podczas weekendowej wycieczki czy powrotu z kina. Wystarczy tylko ustronne miejsce. Nowoczesne samochody są mniej przestronne, niż stare automobile, ale z pewnością mają bardziej wygodne siedzenia… Pozwólcie, by ciepło bijące z waszych ciał i przyspieszone oddechy wyczarowały mgiełkę pary osadzającą się na szybach - zasłoni was tak samo jak tamtych filmowych kochanków.

Inne

czytaj dalej
"TRUJĄCY BLUSZCZ": PIĘKNA KOBIETA NA PIĘKNEJ MASCE

Wnętrze samochodu przynajmniej częściowo ukryje was przed przypadkowymi widzami, co innego jego maska… Być może dlatego bohaterowie filmu „Trujący bluszcz” za scenerię dla takich igraszek obrali zielony plener. Maska pięknego wozu, a na nim półnaga piękna kobieta – czy może być coś bardziej kuszącego? Tej magii uległ uwodzony przez Drew Barrymore Tom Skerritt. Ulegnie i twój wybranek. Namów go na samochodowy wypad za miasto, zatrzymajcie się wśród drzew. Taj jak Drew wyjdź z auta i kładąc się na masce z rozkoszą chłoń świeżą woń zieleni. Efekt murowany!


>>> Tu znajdziecie 10 naprawdę gorących scen erotycznych. Widzieliście je?