ŚWIETNIE CAŁUJE

Jeśli masz poczucie, jakbyś stała się ofiarą dość mechanicznego badania migdałków, nie wróży to dobrze. Jeśli natomiast wasze pocałunki są delikatną i zmysłową wymianą, najprawdopodobniej spotkałaś mężczyznę, który nie lubi się nie spieszyć, a woli rozkoszować każdą chwilą zbliżenia. Prawdopodobnie nie należy do osób, które popadają w mechaniczną rutynę.

DOBRZE TAŃCZY

Nie chodzi tu wcale o wykonywane solo podskoki. Ważne jest to, jak tańczy z tobą. Jeśli uwielbia wspólny taniec, potrafi wykonywać powolne i subtelne ruchy, które powodują twoje dreszcze, najprawdopodobniej w sypialni ma do zaoferowania jeszcze więcej... tam gdzie może zaprezentować repertuar ruchów raczej nieakceptowanych w miejscu publicznym.

POTRAFI SPRAWIĆ, ŻE CZUJESZ SIĘ SEKSOWNA

Jeśli adoruje cię i szanuje w codziennych sytuacjach, taką samą estymę okaże najprawdopodobniej twojej fizycznej powłoce, gdy już nawiążecie bardziej... namacalny kontakt.

CUDOWNIE PACHNIE

Nie chcesz chyba, żeby te najintymniejsze i cudowne w założeniu chwile zbliżenia zostały zepsute przez tak prozaiczną rzecz, jak niezbyt przyjemna woń? Jak dowodzą naukowcy, zmysł powonienia jest jednym z najbardziej kluczowych czynników decydujących o atrakcyjności mężczyzn oczach kobiet.

POTRAFI MÓWIĆ SPROŚNOŚCI


Gdy mężczyźni mówią sprośne rzeczy, większość kobiet reaguje śmiechem. A weź pod uwagę, że jeśli twój wybranek jest w stanie wyszeptać ci do ucha rzeczy, od których przechodzą cię dreszcze, prawdopodobnie będzie też w stanie wprowadzić to wszystko w czyn. Nikt nie lubi być gołosłowny.