Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Supermodna fryzura w letnim klimacie: słoneczny węzeł krok po kroku

2 czerwca 2015, 08:41
Bez względu na to gdzie spędzasz lato – w mieście, egzotycznym kurorcie, czy nad jeziorem zależy Ci nie tylko na dobrym wyglądzie, ale również na wygodzie. Dlatego latem, częściej niż w innych miesiącach roku, wiążesz włosy. Ale nie musisz się ograniczać tylko do kucyków – w tym sezonie bardzo modne są warkocze, czy wysokie koki, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niedopracowane! Możesz uzyskać taki efekt za pomocą odpowiednich akcesoriów, produktów do stylizacji oraz… własnej wyobraźni – mówi Marcin Gieorgijew, stylista Schwarzkopf Professional.
Bez względu na to gdzie spędzasz lato – w mieście, egzotycznym kurorcie, czy nad jeziorem zależy Ci nie tylko na dobrym wyglądzie, ale również na wygodzie. Dlatego latem, częściej niż w innych miesiącach roku, wiążesz włosy. Ale nie musisz się ograniczać tylko do kucyków – w tym sezonie bardzo modne są warkocze, czy wysokie koki, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niedopracowane! Możesz uzyskać taki efekt za pomocą odpowiednich akcesoriów, produktów do stylizacji oraz… własnej wyobraźni – mówi Marcin Gieorgijew, stylista Schwarzkopf Professional. / Media
Przepis na letnią stylizację włosów? Połączenie prostoty, łatwości wykonania i wygody w noszeniu. Stylista Schwarzkopf Professional – Marcin Georgijew radzi, jak połączyć te wszystkie elementy i cieszyć się letnią fryzurą nie tylko na plaży.
Reklama
Reklama
Tematy:
włosy uroda kobiety uroda modne fryzury lato 2015 fryzura

Powiązane

Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Marian UK
    2015-06-02 20:24
    Nie moge dostac tego Session Label, może być jakiś inny?
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama