Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kilka rzeczy, które musisz mieć w kosmetyczce podczas ferii zimowych. PRZEGLĄD

22 stycznia 2015, 07:14
Podstawą zimowej pielęgnacji, przede wszystkim tej na stoku, jest mocne natłuszczanie. Nie używamy kremów nawilżających przed wyjściem z domu, ponieważ nawodniona skóra jeszcze gorzej znosi mróz i silny wiatr. Krem do twarzy na zimę działa bardzo prosto - tworzy fizyczną barierę ochronną na skórze. Zapominając o nim przesuszymy skórę, a w najbardziej skrajnych przypadkach, np. podczas uprawiania sportów zimowych, doprowadzimy do odmrożeń.
Podstawą zimowej pielęgnacji, przede wszystkim tej na stoku, jest mocne natłuszczanie. Nie używamy kremów nawilżających przed wyjściem z domu, ponieważ nawodniona skóra jeszcze gorzej znosi mróz i silny wiatr. Krem do twarzy na zimę działa bardzo prosto - tworzy fizyczną barierę ochronną na skórze. Zapominając o nim przesuszymy skórę, a w najbardziej skrajnych przypadkach, np. podczas uprawiania sportów zimowych, doprowadzimy do odmrożeń. / Shutterstock
Sezon ferii zimowych właśnie się rozpoczyna, to ostatni dzwonek, by przygotować listę niezbędnych rzeczy do zabrania. Oprócz obowiązkowej garderoby i sprzętu, musimy pamiętać o kosmetykach na mróz i o ochronie… przeciwsłonecznej. Wspólnie z Agito.pl podpowiadamy, co zapakować.
Reklama
Reklama
Tematy:
kosmetyki pielęgnacja skóry zimą pielęgnacja cery zimą uroda uroda kobiety
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama