Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Olśniewaj! Najmodniejszy makijaż na świąteczne przyjęcia krok po kroku

16 grudnia 2014, 07:57
- Spotkania o charakterze świątecznym to wyjątkowy czas. Intensywność makijażu, jaki wybieramy na te okazję, zależy oczywiście od tego, czy spotkanie ma charakter wieczorowy, czy też wybieramy się na świąteczny obiad w ciągu dnia. Ja polecam wersję umiarkowanie intensywną, która jest elegancka, a jednocześnie koresponduje dobrze ze świątecznym nastrojem. Moja propozycja to uniwersalny, świetlisty look – łatwy w wykonaniu makijaż, który pasuje zarówno młodszym, jak i dojrzalszym kobietom. Jego kluczowe elementy to podkreślone, delikatnie wycieniowane oko w stylu smoky oraz pięknie rozświetlona cera – mówi Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl.
- Spotkania o charakterze świątecznym to wyjątkowy czas. Intensywność makijażu, jaki wybieramy na te okazję, zależy oczywiście od tego, czy spotkanie ma charakter wieczorowy, czy też wybieramy się na świąteczny obiad w ciągu dnia. Ja polecam wersję umiarkowanie intensywną, która jest elegancka, a jednocześnie koresponduje dobrze ze świątecznym nastrojem. Moja propozycja to uniwersalny, świetlisty look – łatwy w wykonaniu makijaż, który pasuje zarówno młodszym, jak i dojrzalszym kobietom. Jego kluczowe elementy to podkreślone, delikatnie wycieniowane oko w stylu smoky oraz pięknie rozświetlona cera – mówi Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl. / Shutterstock
Przyjęcie świąteczne dla znajomych, gwiazdkowa impreza firmowa czy elegancka kolacja we dwoje, to czas, w którym chcesz wyglądać naprawdę zjawiskowo i trendy. Sprawdź, jaki makijaż na te szczególne okazje proponuje Mistrzyni Makijażu Sephora.
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda kobiety boże narodzenie 2014 uroda święta makijąż makijaż na święta

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama