Inne

Koncerny kosmetyczne wiedzą, że dla wielu kobiet zabiegi w profesjonalnym salonie piękności to zbyt duźy wydatek. Niejedna pani nie ma także czasu na leniwe siedzenie w fotelu z parafinowymi rękawiczkami. Właśnie dlatego wzbogacają swoja ofertę o kosmetyki z tą zbawienną dla dłoni i stóp substancją.

Reklama
Inne

Firma Bielenda przygotowała linię Kuracja Parafinowa, na którą składają się: pumeks kremowy, maska na noc, krem antyperspiracyjny na dzień i krem na dzień. Wszystko zamknięte w dopasowanych stylistycznie tubkach. Plusem kosmetyków jest miły zapach. Szczególnie przyjemnie używa się maski na noc, a efekty widoczne następnego poranka są naprawdę zadowalające.Kosmetyki kosztują około 10 zł za tubkę.

Zaznajomiony z trendami jest już od dawna Avon, który proponuje parafinową kurację Planet SPA Ciepło Arizony. Estetyczna tubka kryje dobrej jakości produkt, którego używanie nie nastręcza żądnych problemów - nakłada się go na 3-5 minut, zawija dłonie w wilgotny ręcznik i zmywa po sugerowanym czasie. Skóra jest aksamitna i napięta. Cena: około 20 zł.

W internecie można także kupić parafinę profesjonalną. Spreparowana odpowiednio kostkę parafiny rozpuszcza się w specjalnym naczyniu i nakłada na dłonie. Warto przed przystąpieniem do zabiegu poczytać w internecie o sposobach nakładania i rozgrzewania substancji.
___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Pomaluj paznokcie na żółto i na niebiesko
>>> Dłonie specjalnej troski