Silikonowe atrybuty zostały zdradzone przez facetów:

Reklama

Victoria Beckham i Britney Spears zdecydowały się na operację pastyczną piersi, ale mimo to obie zostały oszukane przez swoich partnerów. Victoria najadła się wstydu, kiedy prasa wytropiła jej męża z kochanką, a Britney postradała zmysły po rozwodzie z Kevinem.

Pamela Anderson nie ma szczęścia w miłości. Jej ostatnie małżeństwo rozpadło znowu okazało się pomyłką. Być może mężczyźni wolą podziwiać jej kobiece atrybuty, kiedy biegnie po plaży w serialu "Baywatch" ("Słoneczny patrol"), w rzeczywistości Pamela zbyt ich onieśmiela.
Doda spełnia wszystkie swoje kaprysy. Jednym z nich był silikonowy biust. Nie jest jednak tajemnicą, że jej mąż Radzio się na nim nie poznał. Prawdopodobnie para spotka się wkrótce w sądzie na rozprawie rozwodowej. Ale kto wie...

Małe piersi znalazły szczęście w miłości:
Kate Hudson i Cameron Diaz mają problem ze znalezienień sobie stałych partnerów. Ale uwaga! To one kapryszą i zmieniają facetów, jak rękawiczki. Mały biust w niczym im nie przeszkadza.

Koledzy śmiali się z nich zapewne w szkole, że są płaskie, jak deski. Tymczasem Jennifer Garner i Keira Knightley z miseczką A wtargnęły do showbiznesu.